Faz1 tahtalar Hakkında

Kodla Büyü

erdem175

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım ben daha önceki okulumda faz1 ve faz2 tahtalara format atarken faz2 lere buradan indirdiğim imajı yüklüyordum. Faz1lerde ise kendi içinde bilgisayarı onar-windowsu yeniden yükle seçenekleriyle formatlıyordum.Şimdi gelmiş olduğum yeni okulda sadece faz1 tahtalar var. Benden önceki btr arkadaş e=mc^2 formüllü masaüstü ekranı geldiği için buradan indirdiği imajı yüklemiş sanırım fakat ben bilgisayarı onar seçeneğini kullanarak sıfırlama yapamadığım gibi açılışta sadece windows7 ve pardus olması gerekirken windows 7 pardus ve bir tane daha windows loader XL gibi bir şey çıkıyor.Eski windowsu silmeden mi yapmış ? Neden bilgisayarı onar seçeneğinden yapamıyorum yine faz1 olmasına rağmen?Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam sorunun cevabını bilmiyorum ama tavsiyem faz1 icin mersin ekibinin hazırladıgı imajı indirip kullanın. Toolwiz icinde var, atak sorunsuz kuruluyo. Yani sıfır sıkıntı.

diskleri formatlamış recovery sini de silmiş hocam siz halen o şekilde devam etmek istiyorsanız faz 1 in orijinal imajından tekrar yükleme yapmalısınız.

faz1in orjinal imajını kendi imkanlarımla indiremiyorum hiçbir şekilde. Ne okulda ne evde. İl koordinatöründen istesem onlarda var mıdır ?

erdem175' Alıntı:
Hocalarım ben daha önceki okulumda faz1 ve faz2 tahtalara format atarken faz2 lere buradan indirdiğim imajı yüklüyordum. Faz1lerde ise kendi içinde bilgisayarı onar-windowsu yeniden yükle seçenekleriyle formatlıyordum.Şimdi gelmiş olduğum yeni okulda sadece faz1 tahtalar var. Benden önceki btr arkadaş e=mc^2 formüllü masaüstü ekranı geldiği için buradan indirdiği imajı yüklemiş sanırım fakat ben bilgisayarı onar seçeneğini kullanarak sıfırlama yapamadığım gibi açılışta sadece windows7 ve pardus olması gerekirken windows 7 pardus ve bir tane daha windows loader XL gibi bir şey çıkıyor.Eski windowsu silmeden mi yapmış ? Neden bilgisayarı onar seçeneğinden yapamıyorum yine faz1 olmasına rağmen?Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bugün bende faz1 tahtayı bilgisayarı onar-windowsu yeniden yükle seçenekleriyle formatlamak istedim. Bir aşamada vestel kullanıcısının şifresi gerekti. internette dolaşan şifreyi girdiğimde kabul etmedi. Kullandığım klavye Q klavyeydi sebebi bu olabilir mi? F klavye düzenine göre mi yazmamız gerekiyor ?

Geri