Faz1 ekran klavyesinin kapatma x tuşu donuyor?

Kodla Büyü

mavi85

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuzda 3 tahtada faz1 ekran klavyesi ekranın ortasına geliyor, klavyenin tuşlarına basılabiliyor sıkıntı yok ama kapatmak için klavyenin sağ üstündeki x işareti çalışmıyor. Problem dokunmatikten kaynaklanmıyor. Çünkü tahtaya usb mouse taktım ekran klavyesinin kapatma x simgesi yine tepki vermiyor. Sürklenmiyor da. Ekran klavyesinin tuşlarının üst tarafındaki araçlar menüsü de tepki vermiyor ama tuşlar çalışıyor. Problemin kaynağı ne olabilir? Akıllı tahta Ekran Klavyesi hangi uygulamanın içindedir? En azından onu kaldırıp tekrar kurmak istiyorum

Son düzenleme:
aynı sorunu ben de yaşıyorum, tahtayı yeniden başlatsak ta yine klavye donuyor, o yüzden formatlamak zorunda kalıyorum.

aynı sorunu ben de yaşıyorum, tahtayı yeniden başlatsak ta yine klavye donuyor, o yüzden formatlamak zorunda kalıyorum.
hocam klavyenin tuşları çalışıyor bende, ama klavyenin sağ üstündeki x kapatma simgesi tepki vermiyor, klavye sürükleme de pasif.

Arkadaşlar okulumuzda 3 tahtada faz1 ekran klavyesi ekranın ortasına geliyor, klavyenin tuşlarına basılabiliyor sıkıntı yok ama kapatmak için klavyenin sağ üstündeki x işareti çalışmıyor. Problem dokunmatikten kaynaklanmıyor. Çünkü tahtaya mouse taktım ekran klavyesinin kapatma x simgesi yine tepki vermiyor. Sürklenmiyor da. Ekran klavyesinin tuşlarının üst tarafındaki araçlar menüsü de tepki vermiyor ama tuşlar çalışıyor. Problemin kaynağı ne olabilir? Akıllı tahta Ekran Klavyesi hangi uygulamanın içindedir? En azından onu kaldırıp tekrar kurmak istiyorum
Akıllı tahta alt kısmındaki dokunmatik ekranı kilitleme tuşuna basın kilitleyin tekrar açın düzelir.

Geri