Faz 2 kapsamındaki okullara HDMI kablo veriliyor mu?

Kodla Büyü
hocam benim gördüğüm kabloları takarken bir tane internet kablosu bir tane usb kablosu bir tane hdmı kablosu takıyorlar tahtaya bu şekilde sanırım :|

hocam bizim tahtalar HDMI kablosuyla geldi , sözde onlar da şaşırmış böyle gelmesine; ama usb kablosu yok, ne veren oldu ne de çıktı içinden, internet kablosu verdiler ama ; anladığım kadarıyla da standart değil demek ki gelen kablolar...

bilbil' Alıntı:
hocam benim gördüğüm kabloları takarken bir tane internet kablosu bir tane usb kablosu bir tane hdmı kablosu takıyorlar tahtaya bu şekilde sanırım :|
bizim tahtalarımız da bu şekilde üzerinde takılı geldi, ekstradan hdmı kablo mu istememiz gerekiyordu? :?

yes_im' Alıntı:
bilbil' Alıntı:
bizim tahtalarımız da bu şekilde üzerinde takılı geldi, ekstradan hdmı kablo mu istememiz gerekiyordu? :?
hayır hocam onlar kabloları takarken hepsini tahtaya takmışlar daha teslim almadık

bizdede tahtalar takıldığında usb ve hdmi kabloları takıldı
ama geçenlerde gelen altyapı sorumlusu kablolar elektrik kablosu hariç bize bağlı dedi ethernet vs. onun dışındaki tahtaya bağlı olanlar (çıkarılamayanlar)
vestele bağlı dedi

Bizim okul da faz 2 kapsamında. Geçen yıl Mart nisan gibi takıldılar. Tahtalarla beraber, kalem, kumanda, anten ve sanırım 1 metre boyunda, her tahta için HDMI kablosu da verildi. Şartnameyi inceleyip, nelerin verilip, verilemeyeceğini kontrol edebilirsiniz. Ya da teslim tutanağında bütün bunlar yazar. Oradan bakınız.

Hdmı kablosunu duvara monte ettiler. bir adet usb de monte ettiler fakat o sadece dokunmatik ekran sürücüsü içinmiş olur da lazım olursa diye. kalem, kumanda ve anteni de verdiler.

Bizde verilmedi şu sıralar bende bunun peşindeyim sorun bir değil ki bitmiyooor :?

Arkadaşlar teknik şartnamede bu konuyla ilgili bir ibare gören paylaşır sa iyi olur.ben okudum göremedim.daha önce çalıştığım yerde alt yapıyı yapanlar vermişti hatta bir kaç tane de bana verdiler :++:

ağ alt yapısının kurulumu bitince komisyon toplanıyor. eğer o zamana kadar vermezlerse komisyonda onay vermezsiniz hemen getirirler :)...

bizimkide faz-2 ve verildi.

Geri