Faz 2 imaj ne kadar sürede?

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okuldaki faz 2 tahtalara ebadan indirdiğim imajı atıyorum yaklaşık 30 dakika sürüyor usb 2.0 kullanıyorum o yüzden süre fazladır diye düşünüyorum normalde yaklaşık kaç dakika sürüyor eğer çok fark ediyorsa usb 3.0 ile bundan sonra imaj atmayı düşünüyorum?

Usb 3.0 ile masaüstü açılıp tamamen hazır hale gelmesi 13 dk sürüyor. Eğer daha hızlı bir flash kullanırsanız daha hızlı da biter

USB 3.0 bellek kullanın. 10 dakika gibi bir sürede imajı yükleyecektir.

Sandisk Ultra Flair aldım, saniyede 120MB okumaya sahip ortalama. 7-8dk sürüyor. USB 3.0 şart hocam, mutlaka alın. 30dk gerçekten çok uzun süre. Bir teneffüste halledebilirsiniz imaj yüklemeyi.

Imaj da sadece c yi mi yukluyorsunuz yoksa tum disk imajlarini mi

aydınDr' Alıntı:
Imaj da sadece c yi mi yukluyorsunuz yoksa tum disk imajlarini mi
Eba'dan indirdiğin imaj için için bir şey yapmaya gerek yok, sadece başlat diyorsun o kadar. Gerisini o yapıyor. İki sürücüyü de formatlıyor imajın kendisi

Re: Ynt: Faz 2 imaj ne kadar sürede?

İmaj yükleme en az 3 dk.
İmzamdaki yazılım ile sistem görüntüsünü ilk güne yada istediğin güne yüklemek daha hızlı ve en en fazla 20 sn.Bu da zaten format anlamına geliyor.Ayrıca işlem hızlı olduğu için AV kurmanızda gerekmiyor.
Bilgisayarınıza imzamdaki yazılımı kurun.Eklemek istediğiniz varsada ekleyin.Rahat edin.
Ücretsiz drive vaccine (çoklu görüntülü) sürüm.
Yalnız dikkat.
Sonradan fikir değiştirip Format yada imaj atmadan önce.
Bu program yüklü ise mutlaka belirlediğiniz şifrenizi (unutmamak için basit bişey belirleyin) girip uninstal etmeniz gerekir.(önemlidir harddisk riski var)
Dediğim gibi drive vaccine kullanımı kuralları geçerli.
Şahsi bilgisayarımda win8 64 bit de 6 ay sorunsuz kullandım.
Kişisel Ev bilgisayarlarına kesinlikle tavsiye ederim.

Geri