FAZ 1 Garanti ve Seri Numarası Hakkında

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar;

Faz 1 tahtanın usb portu çalışmadığı için arkasındaki modülü müdür bey usb portunun onarılması için göndermiş. Aptio kurulum ekranı geliyor. İmaj atmayı deniyorum. Atılmıyor. Gelen modülün seri numarası tahtanın büyük kasasıyla uyuşmuyor. Modülü başka tahta için denediğimde ise çalışıyor. Sorum şu şekilde,

- Seri numaraları tutmak zorunda değil mi. ? Yarından sonra servise bizzat gideceğim. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Saygılar

Merhabalar;

Faz 1 tahtanın usb portu çalışmadığı için arkasındaki modülü müdür bey usb portunun onarılması için göndermiş. Aptio kurulum ekranı geliyor. İmaj atmayı deniyorum. Atılmıyor. Gelen modülün seri numarası tahtanın büyük kasasıyla uyuşmuyor. Modülü başka tahta için denediğimde ise çalışıyor. Sorum şu şekilde,

- Seri numaraları tutmak zorunda değil mi. ? Yarından sonra servise bizzat gideceğim. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Saygılar
Hocam modül dediğiniz ops mi? Mesajda sıkıntınızı tam olarak anlayamadım.Kasa ile ops’nin seri no tutmasına gerek yok herbiri diğer kasada çalışıyor burun ops’ler butun ekranlarda çalışır

Hocam. Ops sıkıntılı çıktı. Diğer tahtada denedim. Hardiski sağlam ama ops arızalı. Baktığımda ops üzerindeki seri no ile tahtanın üzerindeki seri no tutmuyor. Ne yapmamız gerekiyor. ?

Usb tamiri için gönderdik ama ops bozuk geldi hocam. Kontrol ettim. Seri noları ise farklıydı. Çalışan Ops çalışmıyor. o_O
Vestel’i ara Hocam sizin okulun ops seri numaralarımı isteyin.Elimizdeki ops nin seri no hangi okula ait olduğunu da sorabilirsiniz karışıklık olduysa iletişime geçersiniz

Geri