2020 Faz-1 240GB SSD Win-7 İmaj Clonezilla

Kodla Büyü
maşallah sitede imaj konusunda çok alternatif oluşmaya başladı... bizim imajda olan programlar himmet hocam yazmıştı aşağıdaki linkte ayrıntısı var..
https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/faz1-ssd-240-gb-imaj-kendim-icin-yaptim.171616/
bu hafta yüklenenler hariç birçok imajı denedim... 4gb ram ve i3 işlemcili faz-1 lerde windows-10 yavaş kalıyor... ssd tahtaları %20 kadar geliştirmiş olabilir ama bence asıl sorun ram.. 8gb olan tahtamda istediğim verimi alıyorum... bizim imaj stabil şimdilik... buraya yükleme sebebimiz imajın zayıf yanlarını görmek deneme fırsatı olanlar yazarsa imaj güncellenip yeniden revize edilir linkleri...

office 2010
adobe reader
fatih kalemi
antropi
starboard
chrome
mozilla
anaconda sypder
pyhton 3.8 idle
mblock
avg virüs
usb securty
gomplayer,klite codec
googleearth
geogebra, vb ders yazılımları
malumunuz tatildeyiz hatırladığım bunlar ama daha fazlası da var... önemli olan deneyen arkadaşlardan gelecek eleştiriler ve bunlarla oluşturulacak yeni bir imaj yoksa tüm bu yazışmalar anlamsız kalır...

forum ssd faz-1 imajların sayısı onu buldu... benim merak ettiğim nokta şu birçok imaj 4000 görüntülemeye yaklaşırken bizimki 400 bile değil... yorumlar 6 ve dördü bana ait.. bu forumda çözemediğim birşey var ama ne... iki faktör var bir kullanıcı adı iki konun başlığı ... çünkü adam içeri girmiyor dışarıdan gördüğü bu ikisi.. muhtemelen bu da böyle kalacak... benim en şüphelendiğim şey kullanıcı adı.... birazda ünlü olmak lazım... konun başlığını da değiştireceğim şimdi bakalım ne olacak.. 2020 kelimesini kullanacağım bide en iyisi bura da yazacağım bakalım ne olacak...
Hocam siz bir emek etmişsiniz ve paylaşım yapmışsınız, isin arkasında bisey aramanıza gerek yok bu tarz şeylerle uğraşmayın.Elinize sağlık

hocam ben çömezim keyfini çıkarıyorum... biraz takılalım... can sıkıntısı... hüseyinrose hocam.. okul başladığında geçer..

forum ssd faz-1 imajların sayısı onu buldu... benim merak ettiğim nokta şu birçok imaj 4000 görüntülemeye yaklaşırken bizimki 400 bile değil... yorumlar 6 ve dördü bana ait.. bu forumda çözemediğim birşey var ama ne... iki faktör var bir kullanıcı adı iki konun başlığı ... çünkü adam içeri girmiyor dışarıdan gördüğü bu ikisi.. muhtemelen bu da böyle kalacak... benim en şüphelendiğim şey kullanıcı adı.... birazda ünlü olmak lazım... konun başlığını da değiştireceğim şimdi bakalım ne olacak.. 2020 kelimesini kullanacağım bide en iyisi bura da yazacağım bakalım ne olacak...
Hocam çok indirilse ne olacak, az indirilse ne olacak. Önemli olan bu işi yaparken birilerine faydanızın dokunduğunu bilmek ve bununla mutlu olmak. Sizin içi konuya gelen görüntüleme ve mesajların önemi daha büyükse zaten baştan hatalı bir yaklaşım içindesiniz.

Hazırladığı imajı paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Allah(c.c) hepinizden razı olsun.

Biz kendimiz önce almıştık hocam
hocam kendiniz yükleyip imaj oluşturmanız lazım... acaba ben 240 olan ssdnin sadece 120 olan kısmını kullanıp bir imaj yapsam olur mu bilmiyorum... alsın imaj oluşturken zorlama seçeneği var ama sizin hdd bizimkinden küçük o yüzden olmaz... 120 lik bir ssd bulsaydım hazırlardım inanın... peki kendiniz bu süreci baştan yapamazmısınız size yardımcı olsak... usb ile win 7 yükleyip driverleri kurup gerekli programları kurduktan sonra cloenzilla ile imaj alma sürecini yapsak...

hocam kendiniz yükleyip imaj oluşturmanız lazım... acaba ben 240 olan ssdnin sadece 120 olan kısmını kullanıp bir imaj yapsam olur mu bilmiyorum... alsın imaj oluşturken zorlama seçeneği var ama sizin hdd bizimkinden küçük o yüzden olmaz... 120 lik bir ssd bulsaydım hazırlardım inanın... peki kendiniz bu süreci baştan yapamazmısınız size yardımcı olsak... usb ile win 7 yükleyip driverleri kurup gerekli programları kurduktan sonra cloenzilla ile imaj alma sürecini yapsak...

Ben kurdum hocam ama sizinkiler çok kişi tarafından kullanıldığı için hataları düzeltiliyor ve daha stabil oluyor o yüzden böyle bir imaj kullanmak istedim

kuran var adobe reader kitap açarken problem veriyor.. kaldırıp dc yükleyince düzeldi.. bir kaç eksiği daha tespit edeyim temiz bir versiyonu yükleriz..

Geri