Fatih projesine dahil miyim?Umrumda değil!

Kodla Büyü

blşmblşm

Aktif Üye
Şu aralar fatih projesinde var mıyız yokmuyuz tartışılıyor.Arkadaşlar kendi adıma fatih projesine dahilsemde değilsemde umrumda değil! bundan daha kötü ne yaşatabilirlerki? Dahil değilsem daha beter ne olacakki? bu bölümü kazandığım ve atandığım günden beri sorunsuz ,üzüntüsüz ve endişesiz bir günüm bile geçmedi.Dahilsem peki?o zamanda herşey düzelecekmi? pclere bişiy olsa hemen beni çağıracaklar yapamayıncada başarısız öğretmen olcam gene.

işte bu hocam ağlanıp sızlanmanın anlamı yok. tepki koyalım dedik belli kişiler harici diğerlerinin hep bahanesi oldu. bu saatten sonra sızlanmanın anlamı yok rahat olun bundan kötüsü olmaz

Benim tek umudum Fatih Projesinden dolayı bilgisayar eğitiminin önem kazanması ve dersimizin geri verilmesi...

ama 3-5 yıla kalmaz bizim başımıza gelenler diğer branşlarında başına gelecektir...artık boşverdim ne olacaksa göreceğiz zaten istediğiniz kadar tepki versenizde bir anlamı olmuyor..

"Fatih projesinde olmak" umrumda değil diyemiyorum çünkü fatih projesine hiç bir şekilde dahil olmak istemiyorum. Çünkü adı her ne olursa olsun gerçekte tamircilikten öteye gidemeyen görevlerden bıktım. Ama şu konuda size katılıyorum; bundan kötüsü olamaz. Beni mutlu edecek tek şey ise, olmayacağını biliyorum ama gerçek anlamda öğretmenlik yapabilmek. Bu konuda branş değişikliği verseler ona bile varım.

Dün Müdür beyle fatih projesi için istenen formları internet üzerinden doldurduk. form 4 sayfaydı. Kaydettikçe diğer sorular çıkıyor vs. ilk sayfada tahta nereye kurulacak , sınıf genişliği gibi sınıf bilgileri isteniyor parantez içerisindede belirtmişler BT Sınıfı Hariç diye. Tabi ben bunu görünce karadenizli insanın tezliğimidir, yoksa şuanki durumumuzdan mıdır bilmiyorum ama müdür beye çıkıştım. Bu ne ya dedim bilişim sınıfı neden hariçmişşş. Müdür beyde şaşırdı bilmiyorum hocam dedi ama tuhaf gerçekten Bt sınıfı olmadan olmaz dedi. Neyse birinci sayfayı kaydettik 2. sayfaya geçtik ki sayfa Bt sınıfı ile ilgili .Biraz mahcup oldum ama ne yapaym işte biranlık cinlerim çıkıvermişti :D

Geri