fatih projesi ve formatörlük hakkında bilgi sahibi olan var

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

colorhand

Site Gezgini
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler.fatih projesinde formatör öğretmenler görevlendirilecek ve ek dersleri 500 tl olarak ödenecek deniliyor.acaba bu var olan mevcut ücreti dilemi getiriyorlar.yoksa özlük çalışması adı altında ek olarak tazminat gibi bir yan ödeme veya ek bir ödeme mi yapacaklar.teşekkürler.

18 saatlik ek dersin karşılığıdır, sizin bile kafanızı karıştırdıysalar millet nasıl kanmasın...

colorhand' Alıntı:
vallahi hocam hep maillere cevap yazıyorlarya;ÖZLÜK HAKKI DİYE acaba mı dedim.şaşırdım yani.

hangi maillere hocam ? bırakın allah aşkına yaa artık böyle birşey varsa diğer branşlardan formatör olanlarla iyice kızışır ortam.

hocam 7 tane mesaj atmışın topu topu. Tek derdin de paramış be formatör. O da olmasa siteye girmeyecen.

hemen arkadaşa yüklenmeyin...ahaberde izledim....ordaki habere göre ekdersten ayrı 500 tl gibi anlatıldı.tabi yanlış yorumlamışlar o başka....

mfk' Alıntı:
hocam 7 tane mesaj atmışın topu topu. Tek derdin de paramış be formatör. O da olmasa siteye girmeyecen.
arkadaşım benim siteye nezaman girdiğim seni ilgilendirmez senin gibi 1800 saçma mesaj yazacağıma 7 tane yazarım adam gibi yazarım.SANA YAZDIĞIM BU MESAJI ADAM SINIFINA KOYMUYORUM.ÖNCE BAKARIM BANA MESAJ YAZAN ADAMMI DİYE .SEN PARA İÇİN ÇALIŞMIYORMUSUN.az bişey gururun varsa yarın 500 tl bağış yapsana bu siteye.ben biligisi olan varmı diye sordum.her şeyim hıyar diyene,bir avuç tuzla koşma !

colorhand hocam yavaş gelin biraz ... bu nasıl bir yazı Allah aşkına!...
Ayrıca site yöneticileri bir baksa hoş olur

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri