Fatih Projesi Tek. Kullunım Kursu 25 saat mi oldu?

Kodla Büyü

SeA_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
25 şubatta başlayan bir kursu bitirdim o kursum 30 saat üzerinden 6 gündü

Şu anda yeni kursum başlayacak yazı 25 saat üzerinden gelmiş, ilde hizmetiçi eğitim bölümü ile görüştüm artık böyle çıkıyor dedi
il koordinatörü ile görüştüm o da 25 saat olduğunu içeriğin biraz değiştiğini uygulama sınavının yanı sıra yazılı sınav yapmamız gerektiğini belirti

Böyle bir durum var mı?

Eöğrenim de hala 30 saat görünüyor

Eğitim 25 saat oldu ve içeriği güncellendi. Güncel halini bulursam buraya da eklerim.

bazı iller yüzyüzeyi iptal etti bazı iller nasıl devam ediyor anlamış değilim.

Tüm öğretmenler uzaktan eğitim üzerinden bu eğitimi alacaklar. Eğitimde başarısız olanlar veya eğitime katılmayanlar yüz yüze eğitime alınacak.

muratbdg' Alıntı:
Tüm öğretmenler uzaktan eğitim üzerinden bu eğitimi alacaklar. Eğitimde başarısız olanlar veya eğitime katılmayanlar yüz yüze eğitime alınacak.
hocam ne zaman olacak bu

Gerekli bilgiler bu yazıda var. Ayrıca Eğitimlerin güncellenmiş hali de ekte.

Ekli dosyalar

• Eğitimler.rar
    60.1 KB · Görüntüleme: 70
  • yazi1.jpg
    yazi1.jpg
    272.9 KB · Görüntüleme: 803
  • yazi2.jpg
    yazi2.jpg
    236.1 KB · Görüntüleme: 803
ürün dosyası dediği şey
eba'dan seçtiklerinin ekran görüntüsü ve ders işlenişi mi?

Ayrıca en 40 soruluk değerlendirme yapılcakmış sıkıntıya bak sen şimdi.

şöyle bir madde var:

• Bu sonuçlar Millî Eğitim Bakanlığı Hizmetiçi Eğitim Yönetmeliği hükümlerine göre değerlendirilecek, başarılı olanlara kurs belgesi verilecektir

30 saatlik kurstaki gibi değerlendirme yapacağız demi bu konuda bir farklılık yok?

hocam hangi ilde olduğunuzu yazar mısınız? bizim açılmış olan kurslar üsteki yazıya istinaden kesilmişken farklı illerin uzaktan eğitim yapılacak denmesine rağmen nasıl olup da yüzyüze eğitime devam ettiğini öğrenmek istiyorum. ortada bi yanlışlık olduğu aşikar.

Eğer kurs verilen okuldaki öğretmenler tablet almışsa 30 saat; sadece ET kurulumu yapılmışsa 25 saat olacakmış bundan sonra. Aradaki 5 saat fark ise V sınıf anlatımı için. Güncel eğtici eğitiminin dökümanları da var elimde ama yaklaşık 1,5 GB. Yükleme imkanım olduğunda paylaşırım.

syangela' Alıntı:
hocam hangi ilde olduğunuzu yazar mısınız? bizim açılmış olan kurslar üsteki yazıya istinaden kesilmişken farklı illerin uzaktan eğitim yapılacak denmesine rağmen nasıl olup da yüzyüze eğitime devam ettiğini öğrenmek istiyorum. ortada bi yanlışlık olduğu aşikar.

Hocam yazıda ben mahalli kurs açılamaz ibaresini goremedim ama bakanlık bence şunu düşünüyor öğretmen sayısı çok fazla olduğu için uzaktan eğitimlere yönlendirilsin istiyor.Bazı iller bu durumdan vazife çıkarıyor.Zaten 2. maddenin son cümlesini okursan kurlsarın açılmasının önünde engel olmadgını görürsün.İş il koordinatörüne bakıyor.

Bende 30 saat olarak planlamıştım, ne olacak şimdi :? haftaya başlayacağım bi de :(

1 saatlik ön testten bahsediyor, bu yeni içerikle ilgili dökümanlarımızı paylaşabilirm miyiz arkadaşlar. haftaya kurslarımız başlıyor ..

Geri