Fatih Projesi hakkında bir kaç sorum vardı?

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler arkadaşlar.En son tab 4 ler dağıtılırken görevliydim btr olarak.Bir süre btr olmadım biraz geriden takip ediyorum sizi.Şimdi görevlendirildiğim okulda tab -5 dağıtılmış.Müdürüm bana bazılarının bozuk olduğunu söyledi.Tahtalardan da bazıları bozukmuş.Bu arıza kayıtlarını nereye yapıyoruz.
Bozulan tabletlerde işleyiş nasıl oluyor pybs den arıza kaydını mı girip kargoya veriyoruz.VE hangi kargoya verecez.Hangi numarayı arayacaz ..

çok teşekkür ederim arkadaşlar.Dikkat etmem gereken özel püf noktalar hususlar var mı.Garantiye yollarken tutanak felan tutayım mı.Bazen ekranı saglam olan bir tabletin camının kırılarak geldiğini biliyorum

Hocam ben telpanın gönderdiği kutulara 4 tablet koyarak göndermiştim. Biri hala kayıp. Kargo fişinde tek tek seri numaraları yazmıyor malum. Arada bir telefon ediyorum daha ortalarda yok. En son dün aradım. "Belki geçici bir imei ile kayıt olmuştur, kontrol edip döneriz" dediler daha aramadılar. Onun için 2 aydır tablet göndermiyorum.

anladım hocam durum sıkıntılı anlaşılan.Kargoya verirken kargocuya tutanak tutturacam şu kadar tablet teslim edilmiş diye. ne olur ne olmaz

Geri