Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Fatih Projesi hakkında bir kaç sorum vardı?

Konu, 'Fatih Projesi | Görev, Teknik Sorunlar ve Çözümler' kısmında realforever tarafından paylaşıldı.

1. realforever

realforever Seçkin Üye Seçkin Üye

İyi günler arkadaşlar.En son tab 4 ler dağıtılırken görevliydim btr olarak.Bir süre btr olmadım biraz geriden takip ediyorum sizi.Şimdi görevlendirildiğim okulda tab -5 dağıtılmış.Müdürüm bana bazılarının bozuk olduğunu söyledi.Tahtalardan da bazıları bozukmuş.Bu arıza kayıtlarını nereye yapıyoruz.
    Bozulan tabletlerde işleyiş nasıl oluyor pybs den arıza kaydını mı girip kargoya veriyoruz.VE hangi kargoya verecez.Hangi numarayı arayacaz ..

2. dijireis79

dijireis79 Seçkin Üye Seçkin Üye

tahtalar için 0850 2224123 ara. tablet için arıza kaydı oluştur.

3. mciner43

mciner43 Aktif Üye

4. realforever

çok teşekkür ederim arkadaşlar.Dikkat etmem gereken özel püf noktalar hususlar var mı.Garantiye yollarken tutanak felan tutayım mı.Bazen ekranı saglam olan bir tabletin camının kırılarak geldiğini biliyorum

5. mciner43

mciner43 Aktif Üye

Hocam ben telpanın gönderdiği kutulara 4 tablet koyarak göndermiştim. Biri hala kayıp. Kargo fişinde tek tek seri numaraları yazmıyor malum. Arada bir telefon ediyorum daha ortalarda yok. En son dün aradım. "Belki geçici bir imei ile kayıt olmuştur, kontrol edip döneriz" dediler daha aramadılar. Onun için 2 aydır tablet göndermiyorum.

6. realforever

anladım hocam durum sıkıntılı anlaşılan.Kargoya verirken kargocuya tutanak tutturacam şu kadar tablet teslim edilmiş diye. ne olur ne olmaz

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal