Fatih Projesi Altyapı çalışmaları için yardım lütfen..

Kodla Büyü

tanano

Site Gezgini
Okulumuzda Etkileşimli tahtaların altyapı çalışmaları başladı.İdare ile yüklenici firma arasında bir mütabakat imzalanıyormuş çalışmalar başlamadan önce.Çalışma günleri,çalışma saatleri vb. maddelerin bulunduğu.Elinde mütabakat şablonu olan var mı?

Hocam bu adresde bazı bilgiler var;
http://kayserifatihvts.com/veri/?q=cale ... arihi/week
Hocam bizim burda ağ alt yapısı ve vestel akıllı tahtalar işlemleri yapılırken, sözleşme yapılmadı; işi yapacak ekip okul müdürü ile konuşarak eğer mesai saatleri dışında yapılacaksa ekibe yardımcı olacak birinin bulunmasını istiyor, eğer mesai saatlerinde ise zaten idare okulda.

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim..Zannedersem böyle bir mütabakat şablonu yok.Yazdığınız cevaplardaki siteleri inceledim tekrardan teşekkürler.

Ben BTR iken yapılmıştı çalışma, mütabakat imzalandıysa da beinm haberim yok, ben geçici kabul ve kesin kabul için imza attım hocam

Saha teslim tutanağı Faz2 Lot 1 ve Lot 2 için NETAŞ yetkililerine verilmiştir.Onlarda EXCEL olarak mevcut.
Siz sadece okul ve bt yöneticisi kararları verip imzalayıp bir kopyasını alınız.
Bunu yapmadan okulda çalışamayacaklarını hatta gerekirse polis zoru ile okuldan çıkartılabileceklerini söyleyiniz.
Çalışan veya çalışacak kişiler özel proje onaylı kimlik kartlarını sizlere göstermek zorundadır.
Gösteremiyenin Nüfuz cizdan bilgilerini alıp görüşmeyi ve hiçbir evrak imzalamayı kabül etmeyip huşu ile uğurlayınız.
Ardından il ve ilçe koordinatörlerini durum hakkında bilgilendiriniz.

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.Bu yazdıklarınızı okul idaresiyle paylaşacağım..

Geri