Fatih btr haftalık ders programını müdür mü yapar

Kodla Büyü

xfiles1985

Üye
Slm arkadaşlar müdürüm benim hangi saatlerde bt olacağımı kendi yapıyoe.oysa bunu kendimiz ayarlamamız gerekmezmi

illa birisi ayarlayacak diye bişey yok arkadaşım.
bilsa, progmatic yada elle ders programları yapılır boş kalan derslerde BTR olursun.
eğitim öğretim süresince okulda olacağın için çokta lazım değil aslında ne zaman BTR olduğun

Hocam mudur yapar tabi. Kendi programi kendi yapmak ne demek hic duymamistim. Ozel baska bi durummu var?

Ewet var.kendisi bunu baskı arqcı haline getirebilio.tamgün eğitim haftalık 35 saatlik çizelgede.18 saat dersim var.benim asıl merak ettiğim bt saatlerini müdürün ayarlaması.30 saat olacak şekilde kendimiz ayarlayabiliriz diye düşünüyorum.yönetmelikte müdür bt saatlerini ayarlar ibaresi varmı?

Yani bir saat bt boş ders bir saat bt gibi aralık vererek boş saatlere bt koyduğu zaman.bu kesinlikle art niyet olur.bunu yapamamalı diye düşünüyorum

arkadaşım idarecilerden biri yapar sen yapmazsın...ama ben yapamıyom sen yapa derse o başka... ancak btr cilerin derslerinin mümkün oldugunca aynı güne toplanması geri kalan boş zamanlarda da btr görevini yürütmesi gerek idaerilerin buna dikkat etmesi lazım

Geri