FATİH kursu bitiminde teslim edilecek evreklar ACİL

Kodla Büyü

erkutalp

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, FATİH teknoloji kullanım kursu (30 saat) verdikten sonra hizmetiçi eğitim merkezlerine ve ilgili bölümlere hangi evraklar teslim edilecek? Acil cevap almam lazım, şimdiden teşekkürler..

1. Kişisel Bİlgi Formu
2. Kursiyer puan çizelgesi(burada katılan-katılmayan, başarılı olan-olmayan gibi bilgiler de mevcut)
3. Kursiyerlerin hazırladıkları tasarımları içeren CD-DVD
4. Sınav Değerlendirme ölçeği
5. Ekders puantaj çizelgesi(idare hazırlıyor)
6. Ek ders için mutemede yazılan dilekçe(sizin hesap bilgilerinizi de içermelidir.
7. Kursiyer yoklama çizelgesi
8. Eğitim Yöneticisi değerlendirme formu
9. Kurs Merkez müdürü değerlendirme formu
10. Şube müdürünün değerlendirme formu.

Aklıma gelenler bunlar hocam. Bunların matbularını il koordinatöründen isteyin bence.

:alkis: :alkis: :alkis:

FATİH Projesi Öğretmen Eğitimi Birimi gör bunları, duy bunları, oku bunları ................
Her tarafta göz boyama, akıl almaz işler.

okadda' Alıntı:

FATİH Projesi Öğretmen Eğitimi Birimi gör bunları, duy bunları, oku bunları ................
Hocam evrak işleri konusunda tecrübesiz olabilir arkadaş ne var ki bunda? Önemli olan kursun verimli geçmesi değil mi?

okadda' Alıntı:

Ne oldu bir sıkıntın mı var?
İşin gücün yoksa git kendine iş bul,
Başkalarının yaptığı yada yapmadığı şeyler yerine kendi yaptıklarınla ilgilen,
Faydan olmayacaksa bir başlığa, girip insanların miğdesini bulandırma,
Oturup bilgisayar başına, milletin eksiğini yada yanlışını arayıp yazılar yazmak seni tatmin ediyorsa bilemem,
Adı üstünde Forum burası, insanlar birbirleri ile paylaşımda bulunur, takıldıkları noktalarda yardım alır, v.s.

İstiyorsan da görüşelim bir yerde oturup tartışalım bu konuyu klavye başından olmaz.

Geri