FATİH BTR BAŞVURULARI NE ZAMAN ?

Kodla Büyü
eylül ayında başlar ve 6 aylık süreyle alınır onaylar valilik tarafından hocam. Ankara başladıysa bile hata yapmıştır veya sadece bilgi amaçlı maildir. her iki dönem ayrı ayrı alınır çünkü

aknadir' Alıntı:
Ankara başlamış. Bugün il koordinatörlüğünden mail geldi.

Yine "elden" getirin belgeleri denmiş. Ulen okul nerdee ben nerde. Bunların BİLİŞİM'le alakası yok. E-posta ile gönderebiliyorsun resmi evrakı, biz geri gönderemiyoruz. Fatih projesi kimlerin elinde?

ankaradan bize mail gelmedi arkadaşlar neden böyle acaba bu mail okullara mı gidiyor bizlere gelmiyor mu geliyorsa geçen yıl görevli olan ve mail adresi kayıtlı insanlara neden mail atılmamış

bize yazı gelmedi gelen arkadaşlar paylaşabilir mi bu yazı neye kime göre gönderiliyor anlamadım

evet orası hocam ankara il mem ek bina diye geçiyor ama bu mail neden herkese gelmedi acaba ben onu merak ediyorum

Bizde henüz bir gelişme yok ama başvurular online alınıyor. Sistemi hazırladım. Koordinatör ne zaman isterse açacağım.

Gectigimiz dönem (ikinci yarida) online olarak basvurmustum ben. Arti bir evrak gondermedim bana da bu donem icin mail gelmedi.

bildiğim kadarıyla farklı bir ilçeye görevlendirme olmuyor. aksi cevabı daha kesin bir ağızdan duysam benim de çok işime gelecek açıkçası :)

izmir btr başvurularını da sabırsızlıkla bekliyoruz.

arkadaşlar ankara da ilçeye bağlı bir köyde görev yapıyorum biz demi elden teslim edeceğiz? teslim yeri tam olarak neresi eğer öyleyse yardımcı olabilir misiniz ?

braveheart06mg' Alıntı:
arkadaşlar ankara da ilçeye bağlı bir köyde görev yapıyorum biz demi elden teslim edeceğiz? teslim yeri tam olarak neresi eğer öyleyse yardımcı olabilir misiniz ?

Ankara Milli Eğitim Ek Bina (izcilik binası)
Emniyet mah. Abant sok.

Gazi mesleki eğitim merkezinin bahçesinde. Tevfik İleri İmam Hatip Lisesinin olduğu sokağın sonundaki bina.

aknadir' Alıntı:
braveheart06mg' Alıntı:

Ankara Milli Eğitim Ek Bina (izcilik binası)
Emniyet mah. Abant sok.

Gazi mesleki eğitim merkezinin bahçesinde. Tevfik İleri İmam Hatip Lisesinin olduğu sokağın sonundaki bina.

t.ederim hocam

Ankara'daki arkadaşlar sadece okuldan onaylı formu götürmemiz yeterli oluyor değil mi? Üst yazıya vs. gerek var mı?

Üst yazıya falan gerek yok sadece başvuru formu yeterli. Eğer okula formu faxlarsanız okulla da aranız iyiyse okuldan herhangi biri de mühürlü evrağı ilgili birime götürebilirmiş arkadaşlar. Ama genelde kimse bizim evrakla uğraşmaz !!!!

formu okul müdürüne onaylattım elden il milli eğitim ek binasına teslim ettim 7 nolu odaydı sanırım. teslim ederken kimse kimliğe felan bakmadı.

Geri