Faizsiz 10.000TL veren bankalar

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Faizsiz 10.000TL vb. veren bankaların bazılarından bu işlemi online'da da çözebiliyormuşuz. Çeken, bilen var mı? Hangilerinden bu işlem kolay oluyor?

burgan bankın on dijital bankası var, yeni müşterilere 20k 0.99 faizle kredi veriyor. hem de şu an en yüksek faizi verenlerden biri ben kullandım.

neredeyse tüm bankaların faizsiz kredisini kullandım diyebilirim hocam. şubeye gitmeden kimliğiniz ve nfc olan bir telefonla görüntülü görüşme yaparak hesap açıp kredileri kullanabilirsiniz. tabi daha önce o bankalarda hiç hesap açmamış olmanız gerekiyor.

Vslla bana da enpara dan mesaj geldi hesap açın kredi kartı alın faizsiz kredi diye. Söylenenleri yaptım ama faizsiz kredi falan vermediler hocam. Uygun oranla faizli vereceklermiş. Ben de faizli istemediğim için bu yalanlarına karşı ne kartı ne de hesabı kullanmıyorum

hepsinden kolay hocam. ama dikkat et nakit avans değil kredi olsun. nakit avans için kredi kartı da almanız gerekiyor ve limiti uygun olmazsa çekemiyorsunuz.

Bir de yılbaşından sonra artırabilirler verdikleri krediyi.

garanti bbva yeni müşteri için 15 bin başvurdum kredi kartı alma şrtı var ,kredi kartındada limit yasal sınırı aşıyor bahanesi ile vermedi bu ay

Bende 6-7 bankadan faizsiz nakit avans aldım kredi kartlarini aldım zarfı açmadım 1 ay sonra iptal ettim

yapıkredi dün kullandım. şartı yeni müşteri olmak ve chippin uygulamasını da indirmek. chippin de world kartın bonus uygulaması gibi düşünün. online başvuru ardına görüntülü görüşme ile süreç tamamlanıyor. faizsiz 20.000 tl 6 taksitli nakit avans alabiliyorsunuz.

Geri