Facebook'taki "beğen" butonunun sırrı !

Kodla Büyü
Yüksek IQ’ya sahip olan kullanıcıların ‘The Colbert Report’ adlı televizyon dizisini ve ‘The Godfather’ ve ‘To Kill a Mockingbird’ gibi filmleri beğendiği anlaşıldı.

mockingbird izlemedim. güzeldir herhalde. bir izliyim bari

selcuk35' Alıntı:
Yüksek IQ’ya sahip olan kullanıcıların ‘The Colbert Report’ adlı televizyon dizisini ve ‘The Godfather’ ve ‘To Kill a Mockingbird’ gibi filmleri beğendiği anlaşıldı.

mockingbird izlemedim. güzeldir herhalde. bir izliyim bari
Bu film isimlerinde içinde yaşanılan kültürün de etkisi vardır muhakkak. Mesela bir ingiliz gidip de Ağır Roman, Gemide gibi filmleri neden izlesin ve like butonuna bassın.

imkansız bişey değil tabi ki yazılımlar oluşturarak böyle çıkarımlarda bulunmak. ama cmylmz'ın da dediği gibi CIA'in işi yok bizim ... hesabımıza mı kaldı :D tabi CIA konuyla alakasız olabilir. :puhaha:

aynen doğru...ben mesela göğsünün gılıyım isimli bir video izlemiştim.. hemen bana tüylerden kurtulmak için tüy dökücü kremleri öneriyor ...adamlar yapmış abi bize beddua etmek düşer.

kullanıcıların IQ larını nereden bilmişler de yüksek IQ ya sahipler şunları izliyor demişler? Reklam kokan hareketler bunlar

Geri