facebook şifresini değiştirmişler

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşın facebook şlifresini değiştirmişler.şifreyi girdiğimizde 1 saat önce değiştirildiğini belirtiyor.Arkadaş mail hesabına da ulaşamıyor ne yazık ki!acaba böyle bir durumda nasıl bir yol izlenebiliri?

Hesap müdür yardımcısı arkadaşın.acaba aranızda hesabı geri alabilecek veya yol gösterebilecek bir arkdaş var mı!!! :eek:

hocam 3 arkdaşdan yardım alma gibi bir seçenek var mı daha? arkdaş listesindeki 3 kişinin mail adresini vererek şifresini alabilir mi ki acaba!

Hocam, Google'dan biraz araştırın. Bilgiler falan teyit edilirse değiştirilebiliyordu diye biliyorum.

hocam araştırdım.ancak arkadaş mail adresinni uzun süre kullanmamaış.o yüzden e-posta bilgilerini bilmiyoruz....

uragan06' Alıntı:
hocam araştırdım.ancak arkadaş mail adresinni uzun süre kullanmamaış.o yüzden e-posta bilgilerini bilmiyoruz....
Hocam,

O zaman çok zor. Bilgiler teyit edilmeden Facebook talepleri reddediyor.

Hocam bi arkadasın kimliğini net okunabilecek şekilde önlü arkalı çektik facebook yardıma gönderdik şifreyi gönderdiler

adadeniz' Alıntı:
Hocam bi arkadasın kimliğini net okunabilecek şekilde önlü arkalı çektik facebook yardıma gönderdik şifreyi gönderdiler
Aynen bu şekilde yaptım bende geçen gün...

Geri