Facebook kaynaklı videoları engelleyen virüs

Kodla Büyü

berrin24

Site Gezgini
Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır facebook taki videoları açamıyorum.Eğer videonun kaynağı başka siteyse problem olmuyor ama facebookdaki gruplar tarafından yüklenmişse açmıyor .Biraz araştırdım flash player dan falandır demişler internette. Ama sorun bununla ilgili değil. Virüs taraması yaptım Avira kullanıyordum virüsü bulmadı onu kaldırdım. Norman Malwer Cleaner kullandım, Nod 32 kurdum, bu iki a.v. çalıştırıyorum tarama başladığında sorun çözülüyor. Pc yi açıp kapadığımda sorun yine devam edıyor. Sinir oldum. Videoların çalışmaması problem değil ama bu virüsü nasıl temizlerim? daha fazla sorun çıkarmadan halletsem. Bu konuda yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim.

Sorunu biraz tanımlar mısınız* Hata kodu veriyor mu? Hata verdiğinde ne diyor vesaire. Çünkü youtube olsun diğerleri olsun yada facebook olsun olayın özünü aynı flash player sağlıyor. Yani virüsten kaynaklanma ihtimali düşük. İdman programı bile bu tür bir hata verdiriyordu rastladım. Hata kodu veya ekran görüntüsü verebilir misiniz?

"The video you requested could not be loaded.Please try again later" bu hata mesajını veriyor.
Hocam hiç açılmıyor değil ama Norman Malwer Cleaner i çalıştırıyorum tarama başladığında videolar açılmaya başlıyor. Bir süre sonra tekrar aynı hata.
Sizin dediğiniz gibi de olabilir çünkü dailymotion videolarda farklı bir programla çalışıyor. Ama flash player ı da tekrar yükledim sorun çözülmedi.

hocam idman kurulu değildi ama siz söyleyince baktım. İdmanın kur dosyası varmış, sildim yeniden başlattım sorun yok şimdilik. Teşekkür ederim. :)

Geri