eylülde eş durumundan atandım, şimdi norm fazlasıyım...

Kodla Büyü

eyrek

Aktif Üye
vallahi kafayı yemek üzereyim. eylül ayında eş durumundan atandığım okulda şimdi norm fazlası oldum arkadaş. diyor ki sevgili milli eğitim, ya tercih yap ya da resen atanırsın... sağolsunalar iki tane okul açmışlar; bir tanesi prefabrik binada bilgisayar sınıfı bile olmayan bir halk eğitim merkezi(ne kursu vereceksem artık orada, dikiş nakış dersine sokacaklar herhalde), bir tanesi yine bt sınıfı olmayan ancak bir tane bilgisayar öğretmeni olan bir imam hatip.seneye %90 orada da norm fazlası olurum, ders sayısı sınırda...milli eğitimdekilerle konuşuyorum, haklısınız hocam ama yapacak bir şey yok diyorlar :x
sonuç: tercih yapmadım, şimdi milli eğitimdeki sevgili idarecilerimizin insafına kaldık...sanırım ben bu meslekten emekli olamayacağım...

hocam bu sene 4 temmuzda göreve başladım, 20 temmuzda norm fazlası olmuşum!
Bir ay bile geçmeden, yorumsuz :(

Hocalarım branş farklı ama durum aynı diye yazmak istedim. Okulumuzdaki coğrafya öğretmeni aynı durumdaydı. İlçelere gitmek istemedi tercih yapmadı. Şimdi Ağrı Doğu Beyazıt'ta. Ne yapacakları da belli olmaz.

kızdığım şey şu: geçen yıl görsel sanatlar öğretmenimizi de norm fazlası diye yine bu aylarda göndermişler, temmuz ayında il dışından yine görsel sanatlar öğretmeni almışlar. kafalarına göre norm açıyorlar, kapatıyorlar...muhtemelen beni de gönderecekler, benden sonra yine norm açacaklar :?

hocam siz yine atandıktan sonra fazlalık olmuşsunuz :) ben temmzuda il dışından tayinle geldim ve göreve başlamak için imza atmaya gittiğimde norm fazlasısın denildi.rekor bende herhalde bu konuda :++: tabi sonrasında bir de resen atamam çıktı başka bir okula dönemin bitmesini bekliyorum.sene sonunda büyük ihtimalle orda da fazlalık olurum zira 5 ve 6 birer şube. atalarımız yüzyıllar önce yerleşik hayata geçmişler ama ben daha bir okula yerleşemedim şöyle ağız tadıyla :?

ed1903' Alıntı:
hocam siz yine atandıktan sonra fazlalık olmuşsunuz :) ben temmzuda il dışından tayinle geldim ve göreve başlamak için imza atmaya gittiğimde norm fazlasısın denildi.rekor bende herhalde bu konuda :++: tabi sonrasında bir de resen atamam çıktı başka bir okula dönemin bitmesini bekliyorum.sene sonunda büyük ihtimalle orda da fazlalık olurum zira 5 ve 6 birer şube. atalarımız yüzyıllar önce yerleşik hayata geçmişler ama ben daha bir okula yerleşemedim şöyle ağız tadıyla :?
:

:D sizin durum daha bombaymış valla....başka ilçeye atamaları mahkeme iptal etmiş aile bütünlüğü vs gözeterek.ama ilçe içi durum ne olur bilinmez. Allah sonumuzu hayır etsin...

Geri