Ey Türk ! Uyan.

Kodla Büyü

sedom

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ey Türk ! Uyan. Uyumak zamanı değil. Sen, birinci dünya savaşından sonra, yurdunu işgal eden, namusuna, canına, malına, mukaddesatına tecavüz eden düşmana karşı silaha sarılıp, savaştın. Savaşı kazandın. Devletine Türk adını koydun. Kan ve can pahasına sahip olunan vatanın yönetimi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emin ellerinde olduğundan sen günlük işlerine döndün. Çünkü; Atatürk, kurtarıcı başbuğun, yol gösterici rehberindi. O hayattayken her şey senin için, senin adınla ve sana göre yapılıyordu. Sen bu rahatlık içerisinde, devlet ve siyaset hayatıyla ilgilenmedin. Ticareti eskiden beri sevmezsin. Çiftçi oldun, küçük esnaf oldun, memur oldun, işçi oldun.

Sen bunlarla oyalanırken memleketin siyasetine, bürokrasisine, ticaretine, yer altı ve yer üstü her türlü gücüne senden olmayanlar hakim oldu. Ve bu güruh senin devletine de vatanına da ortak olduklarını ilan ettiler. Yetmedi!

Son yirmi yıldır ise ırkçı-bölücü kürt hareketi ile savaştın. Savaşı kazandın. Ama her zamanki gibi masa başında kaybettirdiler.

Türk'ü yok etmeye, geldiği Asya Bozkırlarına geri göndermeye yemin etmiş, batılı haçlı ittifakı ile onların finansörü Yahudiler; kan ve can vererek aldığın Kıbrıs'ı senden almak için türlü oyunlar yaptılar. Aynı ittifak; Kerkük'teki Türkmenleri yok etmek için başka oyunlar peşinde. Aynı şer ittifakın maşası, Türk düşmanı ırkçı-bölücü Kürtler sana Türkiye'yi mezar yapmaya hazırlanıyor. Eski DEP'li milletvekilleri tahliye oldu, İmralı'daki kukla başının tahliyesi yakındır. Korkut Eken gibi kahraman Türk evlatları ise cezaevlerinde kahramanlıklarının diyetini ödemekteler.

Şer ittifakının kuklası Kürtlerin isteklerinin sonu ve sınırı yoktur. Kürtçe yayın onları kesmez.

İşbaşındaki hükümeti de; Cüneyt Zapsu, Mir Dengir Mehmet Fırat gibi aileden yeminli Türk düşmanı Kürt ırkçısı bir çete yönlendiriyor. Artık bu durumda, hükümet için gaflet ve dalaletten bahsetmeye gerek yok.
Basının hali malum.

Ey Türk unutma; üzerinde yaşadığın bu Anadolu coğrafyası bir milletler mezarlığıdır. Hititler, Asurlular, Firigler, Urartular, Lidyalılar, Ermeniler, Rumlar yok olup gittiler. Son ikisini biz Anadolu'dan sürdük. Şimdi de şer ittifakının maşası ırkçı Kürtler biz Türkler'i Anadolu milletler mezarlığına gömmek için harekete geçtiler.

Ve sen hala uyuyorsun. İlla tehlike senin kapına gelip, evinden karını, kızını, malını, canını alınca mı uyanacaksın. Sen hala, ev, araba, yazlık almak peşinde koşmaya devam et. Yarın hepsini senin elinden alacaklar. Çoluğunu çocuğunu kendilerine uşak yapacaklar...

Ey Türk; titre ve kendine dön. Önce kendin uyan. Sonra, çevrendeki uyuyanları uyandır. Ve uyananlar, birleşin. El birliği, iş birliği yapın. Teşkilatlanın. Ya da mevcut teşkilatlar içinde sana uygun olanlara katıl. Türk'ün Türk'ten başka dostu olmadığını unutma. Kürtlerin dışında kendi dillerinde yayın hakkı isteyen diğer azınlık ırkçılarını da unutma. Bunlara karşı da uyanık ol.

İlkemiz: Her şey Türk için, Türk'e göre ve Türk tarafındandır.

Türkiye'yi vatan saymış ve kendini Türk gibi hisseden Kürt, Laz, Çerkez v.b. kardeşlerimiz kesinlikle alınmasın. Siz bizim her zaman kardeşimiz oldunuz oynan oyunlar asla bizlerin arasını bozamayacak..!

Bu vatanın toprakları için kanını akıtacak herzaman birileri bulunur.Bizler Atatürk Milliyetçisiyiz vatan bekçisiyiz YA SEV YA TERK ET

kardeşim sanırım en son satırı sen ekledin. çünkü üsteki satırlarla pek alakası yok. :!:
bu vatan hepimizin. içerik eklerken daha dikkatli olalım.

ne demek bana açıklamak isteyen var mı? Ve bu ilke bizi ne alanlarda bağlar, ne gibi bir ilerlemeye kaynak olabilir açıklama istiyorum.

Öğretmenler en azından slogandan çok fikirlerin peşinden gitmeli diye düşünüyorum.

sitelerde' Alıntı:

ne demek bana açıklamak isteyen var mı? Ve bu ilke bizi ne alanlarda bağlar, ne gibi bir ilerlemeye kaynak olabilir açıklama istiyorum.

Öğretmenler en azından slogandan çok fikirlerin peşinden gitmeli diye düşünüyorum.
Hocam bazı şeyler özdeşleşmiştir.Yani şehitli kavramı gibi şehitlik müslümanlara özgü bir kavramdır.Milletlere özgü değildir.Osmanlı zamanında şehitlik bizde özdeşleşmiştir.Çünkü zaten Devletin temelini türkler ve Müslüman diğer milletler oluşturur(diğer milletler dünya işlerinde uzmanlaşmıştır.askere alınmazlardı zaten.bunun yerine vergi verirlerdi).Onun için biz ölülerimize şehit deriz.Zaten müslümanızda.İslamiyet dışındaki inançlara inananlar ne derler bilemem.
Aynı şekilde eskiden müslüman olan türklere Türkmen denirdi.Aynı şekilde bütün türkler islamiyeti kabul edince bu ayrımın bir önemi kalmamıştır.Zaten diğerleri benliklerini kaybetmişlerdir.bulgarlar,macarlar gibi.(türklüklerini inkar bile ederler,)

UYARI:.(ırkçı kürtler, bugün bizim başımızı ağrıtanlar kürtler değil kendilerini böyle adlandırıp masum halkı kandırmayı amaçlayan Mazoşist insanlardır.).Öğretmenler sitesinde bu hatanın düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum yoksa yanlış durumlara yol açabilir.(Anayasa madde 10,11)

Geri