Exper Mavi ekran sorunu!

Kodla Büyü

FURKAN17

Üye
bilgisayar açıldıktan 3-5sn sonra makina fareyi bile tanımadan mavi ekran çıkıyor. bazı sorunlar olduğunu yüklemede hata olduğu falan yazı yor. güvenlik kartıyla ilgili bir sorun lduğu düşündüm ama açılışta güvenlik kartına ulaşmak için shif+ home tuşunu kullandım ama sonuç alamadım.sorununu nasıl çözerim?

verdiği hataların görüntüleri

goruntu1360qf2.jpg

goruntu1362mt2.jpg

hocam windowsun açılış ekranıda mı gelmiyor...birded o mavi ekranda hangi sürücüde sorun olduğunu yazar...onu yaz vede googleda arattır bakalım hangi driverı tanımıyor...

burakarguc' Alıntı:
hocam windowsun açılış ekranıda mı gelmiyor...birded o mavi ekranda hangi sürücüde sorun olduğunu yazar...onu yaz vede googleda arattır bakalım hangi driverı tanımıyor...

verdiği hataların resmini yükledim hocam.açılırkende uyarı veriyor ikinci resimde göründüğü gibi dosya dizini bozuk veya okunamıyordiye bişey yazıyor.ardından bir iki saniye içinde mavi ekrana geçiyor.

arkadaşlar aynı sorun bende de var. güvenlik kartını kurduktan sonra oldu. güvenlik kartını kaldırdım. hala devam ediyor. ne yapayım. lütfen yardım edin :(

Geri