exper bilgisayar format hatası

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar şimdi exper pclerde tekrardan kurmak için 3 tane cd var ya kurarkan hep aynı hata veriyo ghoster.txt hatası bi daha kuruyorum yine aynı napabiliriz çözum varmı?

crazyman' Alıntı:
arkadaşlar şimdi exper pclerde tekrardan kurmak için 3 tane cd var ya kurarkan hep aynı hata veriyo ghoster.txt hatası bi daha kuruyorum yine aynı napabiliriz çözum varmı?
xp cdsi ile format atınca sorun çıkarmıyor hocam

bu exper kadar dandik pcler görmedim canı isteyince açılıp canı istemeyince açılmayan her parçası dandik şekilde ayarlanmış bilişim öğretmenlerinin kabusu her pc bozulduğunda expere iyice saydığım başımın belaları

düşünün yazın tertemiz çalışır durumda bıraktığım pclerden 6'sı ilk açılışta açılmadı. gördüğüm herkese bilhassa öğrencilerime bu exper markasından uzak durmalarını tembihliyorum. parçaları özel üretimmi bilmiyorum (bana öyle geliyor açıkçası) anakartlarında bilhassa büyük sorun yaşıyorum öteki lab.larda 8-10 senelik ibm'ler taş gibi çalışırken benim core 2 duo'lu pclerim nerdeyse hergün arıza veriyor bıktım resmen...!!! :verymad: :verymad: :verymad:

Geri