exper bilg. sicil kartları

Kodla Büyü
teşekkürler hocam hazır birşey varmı diye sormuştum ama sizin dediğiniz gibi yapacam herhalde...

Buyrun Hocam ben haırlamıştım...

Ekli dosyalar

• BİLGİSAYAR VE YAZICI SİCİL KARTI-LAB1.rar
    118.7 KB · Görüntüleme: 400
Ya iyi de arkadaşım, bir bilgisayar öğretmeni ya da bilişim teknolojileri formatör öğretmeni olarak bunu bile hazır var mı diye sorarak yapacaksanız bırakın bu işi ya. Yani oturup 10 dk uğraşamıyorsanız şunu hazırlamak için yazık... Buraya konu açıp takip etmeye harcayacağınız vakit (dediğim gibi en fazla 10 dk) bu dosyayı hazırlamanıza yeterdi...
Yazık...

Revi tebrkler güzel dosya.

kısmende olsa Engin'e katılıyorum. Yanlış anlama belki arkadaş örnek görmek istedi.

Rica ederim. Bence de ghostbes arkadaş örnek görmek istemiş ,ayrıca burası bir paylaşım sitesi, paylaşmak güzel...

gerçekten alçakgönüllüsünüz hocam(REVİ) ben paylaşımınızdan ve alçakgönüllüğünüzden dolayı tekrar teşekkür ediyorum...

gerçekten alçakgönüllüsünüz hocam(REVİ) ben paylaşımınızdan ve alçakgönüllüğünüzden dolayı tekrar teşekkür ediyorum...

arkadaşlar yeni başlayanlar için bu tarz belgeler örnek oluşturuyor kaldı ki bilginin paylaşımında hepimiz öğretmeniz öncüyüz.Teşekkürler...

bende revi'ye teşekkür ediyorum paylaşımı için.burda benim gibi stajyer öğretmenlerde var ben sicil kartı hazırlamam gerektiğini şuan bu sayede öğrendim sağolun hocam :+1: :+1: :+1:

Ya iyi de arkadaşım, bir bilgisayar öğretmeni ya da bilişim teknolojileri formatör öğretmeni olarak bunu bile hazır var mı diye sorarak yapacaksanız bırakın bu işi ya. Yani oturup 10 dk uğraşamıyorsanız şunu hazırlamak için yazık... Buraya konu açıp takip etmeye harcayacağınız vakit (dediğim gibi en fazla 10 dk) bu dosyayı hazırlamanıza yeterdi...
Yazık...
herşeyi anne karnında öğrenmiyoruzki hocam belki ilk defa yapcaktı arkadaş örnek olarak istedi bence güzel bir etkileşim

Geri