exper öğretmen bilg.sürücüleri

Kodla Büyü

mehmetgym

Üye
Arkadaşlar acil olarak exper öğretmen bilg.sürücülerine ihtiyacım var.elinde olan varsa foruma gönderebilir mi?.Teşekkürler.

mehmetgym' Alıntı:
Arkadaşlar acil olarak exper öğretmen bilg.sürücülerine ihtiyacım var.elinde olan varsa foruma gönderebilir mi?.Teşekkürler.

Değerli arkadaşlar yarın için bana eski exper 20+1 WindowsXP sistemli lab. için öğretmen bilgisayarı xp sürücüleri lazım
daha önce bende var diye bilyordum ancak bi türlü bulamadım, forumda da var biliyordum ama forumda da bulamadım bi türlü
elinde olan varsa bi zahmet herhangi upload sitelerinden birine (tercihen 4shared.com, mümkünse rapid olmasa sevinirim) yükleyip gönderirlerse çok sevinirim
şimdiden ilginize teşekkür ederim...

rica ederim engin hocam, bu driverları marka marka bir başlıkta toplamak gerekiyor artık. bu hafta hallederiz inş.

bu driver lar bilgisayarlar aynı olduğu için öğrenci bilgisayarlarında da kullanılabilir değilmi? bizde de öğrenci kurtarma dvd sini kaybetmişler..

sgulkurusu' Alıntı:
bu driver lar bilgisayarlar aynı olduğu için öğrenci bilgisayarlarında da kullanılabilir değilmi? bizde de öğrenci kurtarma dvd sini kaybetmişler..
hocam donanımlar aynı olduğu sürece kullanabilirsin tabikii

Hocam rar şifresini buldunuzmu? bu driverleri çok aramıştım ayrıca emğiniz için teşekkür ederim.

the korsan hocam emeğin çok zahmet olmazsa bu teknoloji fakirinede bi yardım yaw:)
zaruri formatörlerdenim anlamıyorum pek bu işlerden, rapid ya 4share olmadan atma şansın var mı? şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Exper marka 1. faz kapsamında kurulan öğretmen bilgisayarımın anakartın modelini okuyamıyordum Exper online destek merkezinden ftp.exper.com.tr/SURUCULER/AnaKartlar adresini verdiler. Anakartın üstünde Kağıda yazılı olan seri noların üstünde hangi model olduğu yazılı. Anakartım fijutsu idi fakat tam modelini bilmiyordum. bu şekilde öğrenip indirdim.

şifre?

hocam okulun net yavaş .
inmemekte ısrar ediyor şifreyi bilen varsa yazabilirmi.

Arkadaşlar Merhaba, acilen yardımınıza ihtiyacım var. Exper öğretmen pc ne image ile format attım. Fakat windows xp yzısı çıkıyor tam şifre gireceğim admin sayfası gelmeden görüntü gidiyor ve monitörün ışığı yanıp sönmeye başlıyor. Ben de ekran kartının (atı radeon 300) kaldırdım. Açıp kapadığımda görüntü geldi. Netten yeni driver bulup indirdim ama aynı sorun tekrarladı. Yeniden formatlayayım dedim image dvdim bozuldu. Eğer elinizde varsa Exper Öğretmen Pc (XP) İmage dvd sini yükleyebilir misiniz? yada bana ne yapmamı önerirsiniz? Şimdiden Teşekkürler :oops:

hocam güvenlik kartının olduğu yerde virüs bulaşmış ilgilenenlere duyrulur....antivirüsden bir tarayın dosyayı avg direk buldu paylaşım için teşekkürler hocam...

Geri