Exper öğrenci bilgisayarı vista etkinleştirme şifresi

Kodla Büyü

pcdeniz

Üye
Meraba.Exper öğrenci bilgisayarında arıza olunca imajla yeniden vista kurdum bu seferde bilgisayar acıldığında windows etkinleştirme penceresi açılıyo.Kasanın üzerindeki key numarasını kabul etmiyo. Ne yapılabilir sizce

Yapabileceğin tek şey var (çünkü benim başıma geldi ve başka yolu yok dedi müşteri hizmetleri) telefonla etkinleştirme sisteminden 0800 lü bir numarası var orayı araman bilgisayardaki 54 haneli rakamı girip onaylanırsa sana vereceği 54 haneli rakamı bilgisayara girip etkinleştireceksin.
Ben 10 bilgisayarı bu yolla yapmak zorunda kaldım.

teskkür ederim ama okuldan aramak mümkün değil.birde bilgisayarların üzerinde var anahtar numaraları ama imaj attım için o numarayı kabul etmio

bir kez arasak sonra onların verdiği numarayı diger bilgisayarlarda da denesek oluyor mu

deneyen varmı veya bilen

bir kez arasak sonra onların verdiği numarayı diger bilgisayarlarda da denesek oluyor mu

deneyen varmı veya bilen

numarayı evden telefon ederek aldım ama şimdide şifre penceresi açılmıyo. bir numara sadece bir bilgisayar için geçerli oluyor.çünkü her imaj yüklediğimde farklı numara istiyo.

Geri