Evmanya Tuzağına Düşmeyin

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, bu evmanya sitesinden hiç alışveriş yapan oldu mu? Hepsiburada güvencesiyle diye yazıyor ama internette araştırma yaptım bayağı şikayet var, ancak çok uygun bir kampanyaları var, evmanya hakkında bilgisi, tecrübesi olanlar varsa yardımcı olabilirler mi? Teşekkür ederim.

Not: Yaptığım araştırma, görüşmeler sonunda bu firmanın söylendiği gibi gerçekten de insanları mağdur ettiğini çok iyi anladım, müşteri hizmetlerini aradığımda sizin hakkınızda bir sürü şikayet var bir sorunla karşılaşırsam ne yaparsınız dediğimde o zaman şikayet edenlerin alışveriş yaptığı yerleri tercih edin diye saçma sapan umursamaz bir cevap aldım, müşteri hizmetleri o kadar lakayıt ve rahatlar ki sorun olduğunda ne yapacakları çoktan belli bile, sizi yüzüstü bırakıp paranızla rezil ederler, bu evmanya kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir firmadır, sakın bulaşmayın, bir sorun olduğunda kesinlikle yalnız kalırsınız ve yüzünüze bile bakan olmaz,sonu pişmanlık olur. Sitelerindeki aşağıdaki resimde ki gibi kampanyalar kesinlikle tuzak, tuzağa düşmeyin.

Re: Evmanya Yılın Kampanyası

DH'de okuduğum kadarıyla millet bulaşmayın diyor. Ürünü yanlış gelen mi dersin, haftalarca kargoya verilmeyen mi dersin. Sürat kargo ile çalışmaları da cabası.

ahmetfx' Alıntı:
DH'de okuduğum kadarıyla millet bulaşmayın diyor. Ürünü yanlış gelen mi dersin, haftalarca kargoya verilmeyen mi dersin. Sürat kargo ile çalışmaları da cabası.
Bende çok şikayet okudum hocam,kampanyası çok uçuk demek ki altında pis birşeyler var, düzgün iş yapsalar kesinlikle çok güzel kampanya

sıkıntılı bir site yıllar önce bir kere bulaşmışlığımız var bir daha tövbe ettik sorun listedeki ürünlerle gönderdikleri ürünün alakası olmaması resmen dolandırıcılık yapıyorlar sonra iade konusunda da çok sıkıntı çıkardılar epey uğraşmıştık fakat üç - dört yıl önceydi şuan nasıldır bilmem n11 ya da gittigidiyoru tercih edin böyle şeylerde en azından gelen ürünü beğenmezseniz hemen iade edebilirsiniz

Daha önce 1-2 kez alışverişim oldu. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

paradiso' Alıntı:
Ne almıştınız hocam, miktar olarak düşük mü yoksa yüksek ürünler mi almıştınız? Yakın zamanda mı aldınız yoksa çok oluyor mu?

Evmanya'yı Doğan Online almış yani Hepsiburada güvencesiyle dediği doğru, iki sitede aynı şirkete ait, site yurtiçi kargo ile çalışıyor ancak tedarikçi firmadan yapılan gönderimlerde kargo şirketi değişebiliyor, emin olmak isterseniz doğrulatmak ve kafanızdaki soru işaretlerinin gitmesi adına telefon ile iki alışveriş sitesi yetkilisiyle de görüşebilirsiniz.

Kapadokya' Alıntı:
Evmanya'yı Doğan Online almış yani Hepsiburada güvencesiyle dediği doğru, iki sitede aynı şirkete ait, site yurtiçi kargo ile çalışıyor ancak tedarikçi firmadan yapılan gönderimlerde kargo şirketi değişebiliyor, emin olmak isterseniz doğrulatmak ve kafanızdaki soru işaretlerinin gitmesi adına telefon ile iki alışveriş sitesi yetkilisiyle de görüşebilirsiniz.
Bilgi için teşekkürler, anladığım kadarıyla eskiden çok dandik bir firma idi hepsiburada alınca durum değişti mi acaba, yakın zamanda mesela 500tl üzeri yüklü miktarda alışveriş yapanlarda durum nedir, arasam tabiki de kendilerine kötüyüz demezler, ancak alışveriş yapanlar bilir bunu, sitesinde ne hikmetse hep olumlu yorumlar var bir tane olumsuz yorum koymamışlar.

Elbette hiç bir firma kendisine kötü demez ben iki firmanın da aynı şirkete mi ait olduğunu teyit etmeniz açısından arayın demiştim. Alışveriş yapacaksanız alışveriş esnasında yaptığınız tüm işlemleri video olarak kayıt altına alın ya da ekran görüntüsü olarak kaydedin herhangi bir olumsuz durumda tüketici hakem heyetine şikayet etme ve mahkemeye verme gibi işlemlerde deliliniz olmuş olur.

Yaptığım araştırma, görüşmeler sonunda bu firmanın söylendiği gibi gerçekten de insanları mağdur ettiğini çok iyi anladım, müşteri hizmetlerini aradığımda sizin hakkınızda bir sürü şikayet var bir sorunla karşılaşırsam ne yaparsınız dediğimde o zaman şikayet edenlerin alışveriş yaptığı yerleri tercih edin diye saçma sapan umursamaz bir cevap aldım, müşteri hizmetleri o kadar lakayıt ve rahatlar ki sorun olduğunda ne yapacakları çoktan belli bile, sizi yüzüstü bırakıp paranızla rezil ederler, bu evmanya kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir firmadır, sakın bulaşmayın, bir sorun olduğunda kesinlikle yalnız kalırsınız ve yüzünüze bile bakan olmaz,sonu pişmanlık olur. Sitelerindeki aşağıdaki resimde ki gibi kampanyalar kesinlikle tuzak, tuzağa düşmeyin.

ahmetfx' Alıntı:
Hocam valla 2 gündür 2000tl gibi büyük miktar alışveriş yapacağım için çok araştırdım bu berbat firmayı ve sonunda dediğinize geldim, kesinlikle tercih edilmemesi gereken, amatör insanları barındıran, birkaç yıl sonra adı bile hatırlanmayacak ama kurdukları tuzaklarla hatırlanacak bir firma. Eğer sipariş vermeyi düşünen varsa benim gibi büyük miktarlarda ahmetfx hocamın da dediği gibi Allah yardımcısı olsun. Çok teşekkür ederim uyarılarınız için hocam, Allah razı olsun iyi ki varsınız.

Hocam ben alışveriş yaptım bu siteden. Fotoğraflarda gösterilen ürün gelmez daha kalitesiz ürünleri gönderirler. Firma çok acemi alışveriş yapmanızı önermem

Bote0621' Alıntı:
Hocam ben alışveriş yaptım bu siteden. Fotoğraflarda gösterilen ürün gelmez daha kalitesiz ürünleri gönderirler. Firma çok acemi alışveriş yapmanızı önermem
Hocam çok sağolun, peki iade alabildiniz mi yoksa ürünü kullandınız mı? bu dandik firma 2010 yılında kurulmuş bence acemilikten ziyade müşteriye saygıları asla yok.

zodiac' Alıntı:
paradiso' Alıntı:
Ne almıştınız hocam, miktar olarak düşük mü yoksa yüksek ürünler mi almıştınız? Yakın zamanda mı aldınız yoksa çok oluyor mu?

Hocam yeni farkettim ben Evidea anlamışım kusura bakmayın, Benzer isimler olduğu için karıştırdım, Evmanya dan hiç alışveriş yapmadım, bir fikrim yok.

paradiso' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
paradiso' Alıntı:

Hocam yeni farkettim ben Evidea anlamışım kusura bakmayın, Benzer isimler olduğu için karıştırdım, Evmanya dan hiç alışveriş yapmadım, bir fikrim yok.

Hocam evidea'dan küçük ürünler mi aldınız yoksa büyük ürünler mi? Gelen ürünlerde bir sıkıntı oldu mu?

Zaten hocalarım bir visco yatak baktım.3500 tl ye geliyor 1000 tl indirimle.Yatak zaten hepsiburada da 3300 tl.indirimi hikaye kısacası

Soruyu soran arkadaşım her şeyin farkındasın neden bile bile lades diyorsun? Anlamış değilim.

Geri