Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Ev internetine ne ödüyorsunuz?

Konu, 'İnternet Servis Sağlayıcı Sorunları ve Tavsiyeleri' kısmında evcil tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. evcil

evcil Site Gezgini

Arkadaşlar epeydir Türk Telekom 16 mbps adsl limitsiz internet kullanıyorum. Güzel fiyat teklif ediyorlardı ve memnundum. Ama adil kullanım kotası kalkınca birden fiyata 23 lira zam yaptılar ve 55'ten 78'e çıktı. Birden bu kadar zam dokundu valla. Daha ucuza alternatifler bulunabilir mi acaba?

2. inikat

inikat Süper Üye Süper Üye

3. Teknomen

Teknomen Üye

sizinkiyle aynı internet 74 tl

4. yakuphan

yakuphan Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bizim arkadaş 72 TL ye anlaştı. 60 TL lik fiyatlar artık bitti. Telekomun toptan satışlar için yaptığı zam onaylanınca tüm firmalarda aynı olacak.

5. acipinarli

acipinarli Seçkin Üye Seçkin Üye

24 mbps 78 tl. Aralıkta sözleşme bitecek. Bakalım ne olacak?

6. evcil

evcil Site Gezgini

Türk Net 65 TL, cayma bedelinin de 120 TL sini karşılıyor. Türk Telekom bakalım ne kadar cayma bedeli çıkaracak. Bi bakalım...

7. hiboz

hiboz Seçkin Üye Seçkin Üye

Netspeed firmasında 8 mbit sınırsız internet 48 TL, 16 mbit 56 TL şu anda. Bakabilirsiniz.

sertokus ve evcil bunu beğendi.
  8. cagancagan

cagancagan Seçkin Üye Seçkin Üye

16 mbps 50 gb uydunet 39 tl

9. evcil

evcil Site Gezgini

Modem değerlerinin ekran görüntüsünü ekledim. Sizce bu değerlere göre 16 mbit yerine 8 mbit internete gecsem hızımda anormal bir değişiklik olur mu?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 21 Nisan 2019
  10. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

anlaşmayı 2 ay önce yaptım.turkcell superonline 2 sene 59.90tl

evcil bunu beğendi.
  11. keyloger

keyloger Seçkin Üye Seçkin Üye

aralık sonunda yaptım ttnet ile anlaşmayı. 24mbit e kadar hız, 24 ay taahhüt 51,75 tl. ilk ay sadece 30 tl kdr damga vergisi ödedim.

12. losar

losar Aktif Üye

16 mb ttnet 76 lira

13. compteach06

compteach06 Seçkin Üye Seçkin Üye

Aynısı Superonline 68 tl.

14. evcil

evcil Site Gezgini

Superonline ın sitesinde limitsiz paketler daha pahalı. Siz limitli internet fiyatını mı söylediniz acaba?

15. tenten

tenten Süper Üye Süper Üye

turknet 65 Tl sınırsız vdsl 32 mps 1000 dk heryöne telefon üzrestsiz, sözleşme filan yok,

16. mrtsntrk

mrtsntrk Aktif Üye

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=VJE97WL40EID

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: VJE97WL40EID

Bağlantı: https://turk.net/p/VJE97WL40EID

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

https://turk.net/p/VJE97WL40EID/

17. volkankey

volkankey Hiperaktif Üye Hiperaktif

Turk.net 35 mbit alıyorum
    64.90

1 ay da ücretsiz kullanmak için ref ile abone olabilirsiniz. Hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz internet hakkı kazanıyoruz.

https://turk.net/p/DWQ20LK10RTS/

18. compteach06

compteach06 Seçkin Üye Seçkin Üye

75 gb akk vardı yılbaşından sonra mail geldi şu an limitsiz kullanıyorum aynı fiyata.

19. berrram

berrram Üye

Vodafone, 100Mbit 80-84 TL arası bir şey geliyor. Geçen sene haziran ayında bir yıllık tahattüt ile kullanmaya başladım öncesinde de Superonline Fiber kullanıyordum. Geçen aylarda arayarak 5 TL fark ile 2 yıl uzatmak ister misiniz dediler bende geçtim lakin kullandığım paketin normal fiyatı çok yüksek gözükmekte 280 civarı sanıyorum ki müşteriyi ellerinde tutabilmek için böyle bir yol izlemişler.

20. yasarsahbaz

yasarsahbaz Hiperaktif Üye Hiperaktif

Uydunet 25 Mbps + KabloTV =47 TL ödüyorum. 2013ten 2019a kadar 29 tl idi. 2019'da adil kullanım kotası gelince 29'dan 47'ye çıktı. İmkanı olana uyduneti şiddetle tavsiye ederim.

OGGY46 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal