Etkileşimli tahta yazılım Yardim

Kodla Büyü
Arkadaşlar özel bir kurumda işe başladım ve VESTEL 65" i5 işlemci, 8GB RAM, 250GB SSD sabit disk, Windows10 akıllı tahtaların yazılımsal bakımını yapmam istendi . Ve daha önce hiç yapmadığım için bilgi sahibi değilim Araştırdım ama yeterli bilgiye ulaşamadım bana bu konuda ciddi anlamda yardımcı olmanızı istiyorum
:( faz 1 faz 2 ayrımından tutun imaj alıp atma öncesi sonrası işlemleri hakkında sıfırdan başlayarak yardımcı olmanızı istiyorum şimdiden teşekkürler .

Son düzenleme:
Öncelikle değiştirebiliyorsanız konu başlığını değiştirin.
Özel kurumlardaki tahtalar MEB'deki tahtalardan farklı olabilir. Öncelikle tahtaların sağında solunda etiket varsa, marka modelini belirleyip, yazın ki daha net bilgi verebilelim.
Bakım denilen şey eğer yazılımsalsa, yapacağınız iş bilgisayarlara format atar gibi tahtaları formatlayıp, okulda ihtiyaç duyulan programları kurmak. Bunu yaparken bizler bir tahtaya kurulum yapıp, o tahtanın imajını alıp, diğer tahtalara yüklüyoruz. Siz de bu konuda bilgi edinip, yapabilirsiniz.

@g.cetin.66
919d42bb-ffcf-4719-a13a-a6e47de41a67.jpg

Resimdeki tahta MEB'deki Faz1 dediğimiz, ilk kurulan tahtalara benziyor. Ancak verdiğiniz özellikler Faz2 dediğimiz ikinci kez takılan tahtaların özelliklerine benziyor.
Neyse tahtalara donanımsal bir bakım yapmayacağınızdan hareketle, forumda hem Faz 1 hem de Faz 2 dediğimiz Vestel tahtalar için imajlar ve bunların nasıl kullanılacağı ile ilgili birçok başlık var. Siz öncelikle Faz 2 için olan imajlardan birini indirip, bir tahtaya yükleyin. Eğer sıkıntı çıkmazsa diğer tahtalara da yükler, işinizi en kestirme şekilde çözmüş olursunuz.

Geri