Etkileşimli Tahta Recovery

Kodla Büyü

yildizli_85

Aktif Üye
Arkadaşlar,
Okuldaki 2.faz tahtalara Mersin imajı (windows 8.1) yükleyip, Atak kurup, ToolWiz Time Freeze'i aktif hale getirdim.
Ancak son dönemlerde bazı tahtalarda tahta açılırken kurtarma bölümüne girip takıldığını farkettim. Bende tekrardan imaj yüklüyorum. Ama bunun sebebi ne olabilir?

Hocam aynı sıkıntı bugün başıma heldi.
Güncellemeleri kapatılmadığında ve windowsu etkinleştirilmediğinde oluyor.

Tahtaların fişlerini aniden çekiyorlar genelde hocam. Sistem bu yüzden bazı dosyaları kaybediyor ve başlangıçta takılıyor.

Arkadaşlar ben de Vestel'den aldığım imajı yükledim tahtalara. Ancak yüklemelerden sonra USB'leri bir görüyor bir görmüyor. Bazılarını tahtayı yeniden başlattığımda görüyor. Bazılarında usb aygıtının bulunma sesi geldiği halde bilgisayarımda görünmüyor. Ne yapmalıyım?

Hocam, imajdan yüklemeyi hiç denemedim. İmajdan yukledigimiz tahtalarin recovery özelliği kalkıyor mu? Yoksa içindeki recovery özelliğini tekrar kullanabilirmiyiz?

akdenizkanki' Alıntı:
Hocam, imajdan yüklemeyi hiç denemedim. İmajdan yukledigimiz tahtalarin recovery özelliği kalkıyor mu? Yoksa içindeki recovery özelliğini tekrar kullanabilirmiyiz?
Sanırım faz 1 tahta için soruyorsunuz, imaj yükleseniz de recovery özelliği devam ediyor.
Benim tahtalar faz 2, onlarda recovery yok malesef

Geri