Etkileşimli Tahta Açılmıyor...

Kodla Büyü

zerziv

Site Gezgini
Arkadaşlar okuldaki etkileşimli tahtalara imaj atarken bir tahtada yanlış imajı attım. Daha sonra doğru imajı ataya çalıştım. Ancak etkileşimli tahtam açılmadı bir daha. Siyah ekran görünüp tekrar kapanıyor. Biosa da girmiyor. Bazen beyaz Fatih ekranı görünüyor (çoğu zaman görünmüyor) ve dediğim gibi Biosa girmiyor. Nereyi sildim, neye zarar verdim acaba. Ne yapabileceğime dair bir fikriniz var mı acaba. 5 tahtaya aynı imajı attım ve sıkıntı yaşamadım.

Hocam arıza kaydı ver, önceki yıllarda tahtanın ops modülünü değiştiriyorlardı. Artık vestel anakartı değiştirme işlemi yapmakta.

Faz 2 hocam.
Servisle irtibata geçsem ne kadar sürer acaba bana geri dönmeleri(tabi tahmin olacak bu farkındayım :D ).

zerziv' Alıntı:
Faz 2 hocam.
Servisle irtibata geçsem ne kadar sürer acaba bana geri dönmeleri(tabi tahmin olacak bu farkındayım :D ).

Fatih Projesi ile ilgili tüm işlemler için;
4445777 telefon numarası.
Okulunuzun bulunduğu yere göre (merkez veya köyler gibi) 3 ile 7 gün arasında gelmek zorundalar.

bizim burda arıza kaydı verdiğimizde en geç ertesi günü geliyorlar. Fatih için ayrı ekip oluşturmuşlar.

Bugün aradım arkadaşlar. 2 - 15 gün arasında geliyorlarmış. Bakalım ne çıkacak.

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aradığımın ertesi günü geldiler arkadaşlar. Meğersem servis merkezi görev yaptığım ilçedeymiş. Şimdiye kadar servislik bir durum olmayınca tabi bilmiyorduk. OTG yi açıp bios pilini çıkarıp takınca düzeldi.

Geri