Etkileşimli Tahta Aksesuar Zimmet Tutanağı

Kodla Büyü

gokhanbicer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aşağıda bilgileri bulunan okulunuz kadrolu öğretmeniyim. Fatih Projesi kapsamında okulumuza kurulan etkileşimli tahtaların aşağıda belirtilen aksesuarlarını üzerime zimmet olarak aldım. Zimmetime aldığım aksesuarları 10 Haziran 2016 tarihinde teslim etmeyi ve aksi durumda yedek parça ücretini ödemeyi taahhüt ederim.

Teslim Aldığım Aksesuarlar:
Aksesuar Tanımı: Teslim Alınma Durumu:
Etkileşimli Tahta Kalemi 1 Adet
Etkileşimli Tahta Anahtarı 1 Adet
Etkileşimli Tahta Kumandası 1 Adet

Teslim Alan Öğretmen;
Adı:
Soyadı:
T.C. Kimlik No:
Telefon No:
İmza:
Teslim Eden;

İmza:

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri
Rehber Öğretmeni

Ekli dosyalar

• anahtar ve kalem teslim tutanağı.rar
    9.3 KB · Görüntüleme: 627
Zimmetime aldığım aksesuarları 10 Haziran 2016 tarihinde teslim etmeyi ve aksi durumda yedek parça ücretini ödemeyi taahhüt ederim.
Acizane fikrim burasi bana garip geldi.fikirlerim size kotu amacli degil yanlis anlasilmasin
Ne demek su tarihte teslim et kaybedersen para ode ...ya ogrenci tahtaya ucan tekme atsa gikini cikaramayacaklar var.ama biz kendimizi kendimizle vuruyoz bize zimmetliymis ben olsam alsam hicbiseyi
Hem kaleme gerek yok hersey calistiriyor arkasi yumusak uclu bisey bile
Kumandaya gerek yok
Eee zaten bir anahtar hepsini aciyo.
Ben olsam almazdim hatta daha basiti ogretmenlere idareye bir usb coklayici aldirirdim bide usb flash bellek kurardim atak yada usb raptoru en temizi anahtarada gerek kalmazdi

Böyle bir şeyi öğretmene imzalatmak yasal değil arkadaşlar okuldaki tüm ürünler okulun demirbaşıdır ve okul iradesi korumak için gerekli tedbirleri alır ama bu tedbirler arasında öğretmene zimmetle yöntemi yok. :-1: :-1: Ben olsam imzalamazdım.

Geri