Etkileşimli Tahta İmaj Dosyası/USB Bellekten Yükleme İşlemi

Kodla Büyü
arkadaşlar bu imajı kurdum makinelere yalnız öğretmenlerin ders içerikleri oluyor yayın evleri gönderiyor flash bellekle coşku yayınları falan bunların exe dosyalarını kurmam lazım kuramıyorum netspportproject cıkıyor detactive şifresi denedim internetten bulup olmadı birde tahtaları nasıl adminstrator olarak açıcaz bilgi verirseniz sevinirim iyi calısmalar

bogualp' Alıntı:
arkadaşlar bu imajı kurdum makinelere yalnız öğretmenlerin ders içerikleri oluyor yayın evleri gönderiyor flash bellekle coşku yayınları falan bunların exe dosyalarını kurmam lazım kuramıyorum netspportproject cıkıyor detactive şifresi denedim internetten bulup olmadı birde tahtaları nasıl adminstrator olarak açıcaz bilgi verirseniz sevinirim iyi calısmalar
fatih-etkilesimli-tahta-f279/netsupport-protect-sifre-degistirme-islemi-t108813.html

hocam sagol ama ben sifreyi ogrenip tahtalardan tamamen kaldırmak istiyorum bu programı okuldaki ogretmenler sürekli birsey kurmak istiyor beceremiyorlar 40 tane tahta 60 tane ogretmen başedemiyorum format atmak daha kolay onlarla tek tek ugrasmaktan engelleme programını kaldırıp tahtaları öğretmenlere bırakıcam onun için bana şifre lazım hocam malum bilinen vesdi...3 denedim olmuyor 22 gb lık imajdan kurdum.
metekaynar@outlook.com dan gonderebilirsiniz hocam sifreyi sagolun

hocam konuyu bi oku incele :D administrator şifresi varsa programı ekle kaldırdan uninstal et olsun bitsin.

imajı 100mbit internetle indirmeye çalışıyorum 2-3kb/sn diyor şaşırmış :) bende sorun olduğunu sanmıyorum diğer downloadlar fişek gibi acaba bir fikri olan var mı?

Öncelikle bu imaj paylaşımı ve diğer gerekli açıklamalar için emeği geçenlere teşekkür ederim. İlk defa etkileşimli tahta olan bir okulda btr olarak görevlendirildim. başlık altında verilen imajı indirdim. Flash belleğe yazdırdım. Ve imajı sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde kurdum. Ancak çok kısıtlama var. bırakın program kurmayı masaüstüne yeni klasör bile oluşturamıyorum. başlık altında verilen açıklamaları okudum. Ancak adminisrator oturumunu aktif edemedim.aşağıdaki görselde verilen 1.basamaktaki Gelişmiş butonuna tıklıyorum ama 2 aşamaya geçmiyor.kendim yönetici olarak başka bir kullanıcı tanımladım ama o da kısıtlı oluyor. diğer bir sıkıntı da "netsupport protect" şifresi. ves.....53 lü şifreyi giriyorum kabul etmiyor. netsupport protect in başka şifresimi var. nerede yanlış yapıyorum..

file.php

Arkadaşım pc nin sağ altında saatin orda netsup. protect simgesi var üzerinde sağ tuş yap deactivited yap. şifresi "vesdijm@n1453" Kısıtlamalar kalkacaktır. Hatta git denetim masasına netsup. protect ve manager programlarının ikisinide kaldır. Bi daha uğraşmazsın. Şifreyi yazarken dikkat et. İmaj yükledikten sonra klavye F düzeninde geliyor. Kablolu Q klavye bağlayıp şifre yazıyorsanız yanlış olur. Ekran klavyesinden yaz şifreyi.

hocam zaten ekran klavyesi ile girdim. o da F klavye idi. dün aynı şifreyi defalarca girdim kabul etmedi.bugün tekrar girdim kabul etti.nasıl iş anlamadım.. :++: sağolun hocam..

Arkadaşlar eba nın sitesinde faz 2 imajını indirip flash diske yazdırdım. Flashdiskten tahtayı açarken f7 diyip flashdiski seçiyorum karşıma "Your PC needs to be repaired" hatası geliyor. Yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler hocam bios ekranindan sonra açılmayan bir tahta mız var imaj atsam açılır mi ?

arkadaşlar merhabalar öncelikle
akıllı tahta torrent dosyasını indirdim
usb ye yükledim
tahtaya taktım
y/n seçeneği kısmında y ye bastıktan sonra

destination disk is too small
en az 500gb lık hdd gerekli hatası veriyor
bizim tahtaların diskleri 256gb

bu problemin çözümünü biliyormusunuz acaba

Ben daha önce Acronis i hiç kullanmadım şimdi tib uzantılı bir dosya var elimde (internetten indirdim bilişimmerakı sitesinden) bunu nasıl format usbsi yapacağım?
USB yi bootable yapıp tib uzantılı dosyayı usb ye mi atacağım yoksa acronisten backup menüsünden tib dosyasını ve hedef olarak da usb yi mi seçeceğim aklım karıştı :cry: Saçma bir soru olduysa şimdiden özür diliyorum

işlemlerin hepsini belirtilen şekilde yaptım ama

syslinux 4.06 edd 4.06-pre7 copyright 1994-2012
no default or UI configuration directive found
boot:

şeklinde bir hata alıyorum flashla başlatmaya çalıştığımda. nedeni hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba?

arkadaşlar imajla yüklenen işletim sistemleri yada lisanssız yazılımlar sonrasında bir sorun olduğunda tahtanın garanti kapsamından çıktığı doğrumudur?

burock_26' Alıntı:
Ben daha önce Acronis i hiç kullanmadım şimdi tib uzantılı bir dosya var elimde (internetten indirdim bilişimmerakı sitesinden) bunu nasıl format usbsi yapacağım?
USB yi bootable yapıp tib uzantılı dosyayı usb ye mi atacağım yoksa acronisten backup menüsünden tib dosyasını ve hedef olarak da usb yi mi seçeceğim aklım karıştı :cry: Saçma bir soru olduysa şimdiden özür diliyorum
EN kolay yolu acronisle hiç uğraşmadan ve profesyonel bir çözüm olan clonizella kullanarak F7 ileri deyip arkana yaslanmak. ( faz 1 17 dakika :eek: faz 2 12dakika :D ) http://www.eba.gov.tr/haber/1460846132
Acronisle uğraşacaksan da :
1- full kurulumlu acronisi flasha yazdır.
2- Sonra aynı flasha .tib dosyasını kopyala
3- F7 ye bas acronis recovery menüsünden aynı flashtaki *.tib dosyasını göster.
4- Bu işlemler için bir klavye ve mouse un ET bağlı olması gerekiyor kolay gelsin

Geri