Etab 5 tabletler f@tih kablosuz ağına bağlanmıyor.

Kodla Büyü

orhanavsar

Üye
Yeni dağıttığımız Etab 5 tabletler f@tih kablosuz ağına bağlanmıyor. Bağlantıyı nasıl yapacağız.

kapatıp açınca bağlanıyor hocam beklemek gerekli 1 2 dk :) kendi modemime bağladığımdada hemen bağlanmıyor kapatıp açıyorum 1 dk sonra bağlanıyor.

bizimkilerde ağa bağlanıyor ama internet yok. tahtalarda internet var ama Access pointte yok, sizde de böyle bir durum var mı?

bugun verdiler bize ben böyle lanet bi tablet görmedim. kimse internete bağlanamıyor aktivasyon yapamıyor. benimki açılış ekranında donup kalıyor yada kendi kendine tekrarlayıp duruyor.
meb i takdir ettim anlaşılan bozuk tablet verrerk milletin araştırma yönünü geliştirmeye çalışmışlar !!!!!!!

feto23' Alıntı:
bizimkilerde ağa bağlanıyor ama internet yok. tahtalarda internet var ama Access pointte yok, sizde de böyle bir durum var mı?
biz de tahtadan internete bağlanıyoruz,tabletleri aktive ediyoruz ancak tabletden hiç bir siteye girmiyor.Kablosuz ağlarda görünüyor.

suhabe' Alıntı:
feto23' Alıntı:
biz de tahtadan internete bağlanıyoruz,tabletleri aktive ediyoruz ancak tabletden hiç bir siteye girmiyor.Kablosuz ağlarda görünüyor.

Siz aktif edin de hocam. Bence sonrası elbet çözülür. Üstünüze düşeni yapmışsınız bence.

bizim okula fiber geleli 2 aydan fazla oldu internet erişimimiz mevcut fakat F@tih ağına tabletler bağlanmıyor sebebi ne olabilir?
F@tih ağına internette dolaşan şifre ile girilince bağlanıyor ama tabletlerin otomatik bağlanması için ne yapacağız.?

arkadaşlar 6 akıllı tahatadan 4 ü fatih ağına sorunsuz bağlanırken , 2 tanesi adsl wi fi ye bağlanıoyor fakat fatih ağına bağlandığında internete girmiyor ve dns probe finished nxdomain hatası veriyor bunun nedeni ne olabilir ya da çözümü nasıldır :verymad:

orhanavsar' Alıntı:
Yeni dağıttığımız Etab 5 tabletler f@tih kablosuz ağına bağlanmıyor. Bağlantıyı nasıl yapacağız.

aynı sorunu yaklaşık 1 yıl yaşadık ne etab 5 ne etab 4 bağlanmadı. ne otomatik olarak ne elle şifre girmemize rağmen. işin özü 444 75 55 i aradık. daha sonra geldiler. kabinette buluna poe switch arızalı çıkltı. uzaktan bağlantı ile arızayı giderdiler. sizde arayın mutlaka dönüş yaparlar.

Geri