Etab 5 Bilgisayar Görmüyor ve Kurumsal Cihaz Yöneticisi Kaldırılmıyor

Kodla Büyü

agamuratcelebi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar etab 5 tabletim geçenlerde hata verdi resetledim. Sonra açıldı şimdi ilk olarak hangi ağa bağladıysak o ağa bağlanıyor başka ağa bağlanmıyor, bilgisayara bağlamak istiyorum şarj oluyor bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor, kurumsal cihaz yöneticisini kaldırmaya çalıyorum kaldırmıyor böyle bir şey başına gelip çözüm bulan var mı kaç tane driver yükledim olmadı bi çözüm bulamadım.

e-tab 5 için son çıkan ROM ile tablet daha sorunsuz ve kısıtsız olmuştu. Yüklediniz mi?

Son düzenleme:
Windows 10'da tablet açıkken görmüyor. Tableti kapalı iken bağladığımızda görüyor. Zaten işlemleri de tablet kapalı iken yaptığımızdan sorunsuz ROM'u atabiliyoruz.

Hocam teşekkür ederim. Room'u indirdim ilk başta olmadı sonra tabletin driverı yüklemeye çalıştım o ara başka roomla denerken tablet kilitlendi. General Mobile yazıp kalıyordu. Sonra açma/kapama se açma ve kapama tuşlarına basıp tableti kapattım ardından milli eğitimin roomunu yükledim sorun çözüldü teşekkür ederim tekrardan.

arkadaşlar etab5 tablete yeni rom u yüklememe rağmen eba uygulamasını yükleyemiyorum. cihaz uyumlu değil uyarısı veriyor. en son rom un android sürümü 4.4.2 gösteriyor ve eba için sistem gereksinimi android 5 ve üzeri imiş. bu android yükseltmeyi nasıl yapabiliriz

Geri