Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Etab 5 Bilgisayar Görmüyor ve Kurumsal Cihaz Yöneticisi Kaldırılmıyor

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Uygulamaları' kısmında agamuratcelebi tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. agamuratcelebi

agamuratcelebi Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar iyi akşamlar etab 5 tabletim geçenlerde hata verdi resetledim. Sonra açıldı şimdi ilk olarak hangi ağa bağladıysak o ağa bağlanıyor başka ağa bağlanmıyor, bilgisayara bağlamak istiyorum şarj oluyor bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor, kurumsal cihaz yöneticisini kaldırmaya çalıyorum kaldırmıyor böyle bir şey başına gelip çözüm bulan var mı kaç tane driver yükledim olmadı bi çözüm bulamadım.

2. hyrgul

hyrgul Aktif Üye

e-tab 5 için son çıkan ROM ile tablet daha sorunsuz ve kısıtsız olmuştu. Yüklediniz mi?

Son düzenleme: 12 Ekim 2019
    tarumoloji bunu beğendi.
  3. tarumoloji

tarumoloji Aktif Üye

4. agamuratcelebi

http://fatihprojesi.meb.gov.tr/tabletRom.html linkteki rom lara ulaşım kaldırılmış site de yok.
    O rom u da indirdim fakat tableti kısıtladıkları için bilgisayar görmüyor yeni aygıt algılandı demiyor bilgisayara bağlanınca o yüzden rom programı çalışmıyor

5. hyrgul

hyrgul Aktif Üye

Windows 10'da tablet açıkken görmüyor. Tableti kapalı iken bağladığımızda görüyor. Zaten işlemleri de tablet kapalı iken yaptığımızdan sorunsuz ROM'u atabiliyoruz.

6. roger

roger Üye

linkleri yanlış ayarlamışlar
    wwww koymdan cdnvideo.eba seklinde asağıda

https://cdnvideo.eba.gov.tr/etab_5ROMyukleme.zip

kablonuun kaliteli olduğundan ve giriş kısmının oyanatılınca çalışıp çalışmadığını room yükleme yazılımdan test ederek görebilirsiniz

7. agamuratcelebi

Hocam teşekkür ederim. Room'u indirdim ilk başta olmadı sonra tabletin driverı yüklemeye çalıştım o ara başka roomla denerken tablet kilitlendi. General Mobile yazıp kalıyordu. Sonra açma/kapama se açma ve kapama tuşlarına basıp tableti kapattım ardından milli eğitimin roomunu yükledim sorun çözüldü teşekkür ederim tekrardan.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal