Etab 4 için öğretmen Vsınıf apk buyrun...

Kodla Büyü

ademola

Süper Üye
Süper Üye
Re: Etab 4 için Vsınıf apk buyrun...

eba hesabı indirip öyle vsınıfı çalıştırın
o şekilde başlıyo
yoksa çalışmıyo

joomlaci' Alıntı:
eba hesabı indirip öyle vsınıfı çalıştırın
o şekilde başlıyo
yoksa çalışmıyo
Eba hesabindan kastiniz nedir hocam

eba market apk alabilirmiyim özel tablete yüklemek istiyorumda

ilsis' Alıntı:
eba market apk alabilirmiyim özel tablete yüklemek istiyorumda
Telefon da çalışmıyor özel tablette çalışır mı emin değilim. Ozel tablete Yüklendi mi vsınıf

Teşekkürler. f@tih ağına bağlanmak için ne yaptiniz arkadaslar. Güncelleme gelmesini mi bekliyecegiz

arkadaşlar verdiğiniz eba v sınıfı kurdum. ancak v sınıf test versiyon yazıyor. bitmiş bir versiyonu varmı? Ayrıca sınıfları seçince "bir hata oluştu, daha sonra tekrar deneyiniz" hatasını alıyorum

Faz 1 etab 4 öğretmen tabletine v sınıf apk dosyasından kurulum yapıyorum. V sınf uygulamasından dersi başlatıp vitamin eba ders içeriklerine girdiğimde videoları indirebiliyorum fakat oynatamıyorum. Siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Tahtaya veya öğrencilere gönderebiliyorum fakat orda da siyah ekranda kalıyor. Videolar başlamıyor. Acaba sistemsel bir sorun mu var yoksa birşeyleri ben mi eksik yapıyorum?

Indirdim fakat kurmuyor, bilinmeyen kaynaklar açık, kurulum başlıyor fakat sonunda kurulum yapılmadı diyor. Sorun ne olabilir?

f@tih ağına hala bağlanılamıyor. tablette ablsuz ağa bağlanırken sürekli ıp adresi alınıyor kimlik doğrulaması yapılıyor yazıyor. çözüm varmı

Geri