Eskişehir il dışı 2021

Kodla Büyü
Merhaba sanırım uzak okullar açıldı ama düşünen var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20210731_183511.jpg
    IMG_20210731_183511.jpg
    180.6 KB · Görüntüleme: 205
bütün iller böyle sadece eskişehir değil yazıklar olsun desek yeridir

Hocam merkezde açık çok az zaten 2,3 tane varsa vardır onu da eş durumu için birakmişlardır.

1- Sivrihisardaki okul ilçe merkezinde, ilçe Eskişehir'e 90km uzaklıkta ve ben 3 sene Eskişehir merkezden Sivrihisar'a gitgel yaptım. otobüsleri çok iyi değil, yol Ankara yolu olduğu için çok güzel, uyuyarak gidip geldim hep :D:D otobüsleri sadece otogardan kalkıyor ve otobüsle yaklaşık olarak 1 saat 15dk sürüyor. Özel araçla 50 dk içinde gidersiniz. Yolu düzgündür ve ulaşım sıkıntısı yoktur.
2- Çifteler, Sivrihisara göre daha yakın. Halk eğitimde ilçe merkezinde. Çifteler'e 16-17 kişilik dolmuşlar ile ulaşım sağlanıyor. Sabahları Atatürk Lisesi'nin oradan ve eski Yimpaş otelinin oradan ( Eskişehirliler bilir :D) 5-10 dk bir araç kalkar. Sabahları otogara gitmenize gerek yoktur. Ulaşım yaklaşık olarak 50 dk sürer, özel araçla 35-40 dk içinde gidersiniz. Yolu gayet düzgündür. Ulaşım sıkıntısı yoktur.
3- Mihalıçcık, bu 3 ilçe içerisinde en uzak ilçedir. Okul, ilçe merkezindedir. Mihalıçcık'ın yolu biraz kötüdür. Tek gidiş tek geliş bir yolu vardır. Kışın özellikle özel aracınızla gitmenizi pek tavsiye etmem. Ulaşım yaklaşık olarak 1 saat 25 dakika sürer. Özel aracınızla 1 saatte varabilirsiniz. Otobüsleri sadece otogardan kalkmaktadır.

Geri