Eskişehir BTR Görevlendirmesi 2015-2016

Kodla Büyü
il mem ile görüştüm, yönetmelik değişeceği için bekleyin demişler, yönetmelik gelince hem formatörlerin mail grubundan hem de il mem sayfasından ilan edeceklermiş.

snow_flake' Alıntı:
il mem ile görüştüm, yönetmelik değişeceği için bekleyin demişler, yönetmelik gelince hem formatörlerin mail grubundan hem de il mem sayfasından ilan edeceklermiş.

Teşekkürler hocam.

snow_flake' Alıntı:
Hocam yanlış olmasın ama Samsun Meb' in Btr görevlendirmesinde de aynı durum vardı, sonra gelen yazıda sadece Fatih projesinin geldiği okullara gorevlendirme olacağı söylenmiş ve ona göre de işlemleri yapmaya başladılar....
www.bilgisayarbilisim.net/okul-formator ... 44393.html

snow_flake' Alıntı:
yönetmelikte nası bir değişiklik olcakmış hocam bende Manisa da görev yapıyorum bizdede hala bi ses yok

acaba her okula rehberlikçiler gibi dersten bağımsız bir kadro mu verecekler.. Bence öyle çok iyi olur.. en azından her yıl norm fazlası olma derdinden kurtuluruz..

Diğer illerin görevlendiırme başvurularına baktım. Hepsi 28 Eylül'de başlatmış yeni dönemi, dolayısıyla bence haftaya değil ondan sonraki hafta alacaklar bence başvuruları diye düşünüyorum.

:cry:

ama en azından hangi okullarda akıllı tahta olduğunu bilsek iyi olurdu :idea:

Kurban bayramı tatili uzamış tüm memurlar için. O yüzden haftaya kesin başvuruları almak ve görevlendirmeleri yapmak zorundalar.

İl mem ile görüştüm, ısrarla yeni yönetmeliği bekliyorlar bakanlıktan. Ankara-İstanbul dahil neredeyse tüm iller 2012'de çıkan yazıya göre görevlendirme yapıyorlar ama Eskişehir yeni yazıyı bekliyor.
Hepsi aynı bakanlığa bağlı ama görevlendirmeleri valilik yaptığı için her biri ayrı kafadan çalıyor.
Bu gidişle 28 Eylül'e yetişmez, 5 Ekim'de başlarız herhalde
:verymad:

snow_flake' Alıntı:
İl mem ile görüştüm, ısrarla yeni yönetmeliği bekliyorlar bakanlıktan. Ankara-İstanbul dahil neredeyse tüm iller 2012'de çıkan yazıya göre görevlendirme yapıyorlar ama Eskişehir yeni yazıyı bekliyor.
Hepsi aynı bakanlığa bağlı ama görevlendirmeleri valilik yaptığı için her biri ayrı kafadan çalıyor.
Bu gidişle 28 Eylül'e yetişmez, 5 Ekim'de başlarız herhalde
:verymad:

Aynen hocam.

Geri