Eskişehir BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Kodla Büyü
kendi okuluma 180 saatlik kurs almış bir arkadaş gelmiş gerçi net bilgim yok hala ama öyle deniyor
güya anadolu liselerinde görev almış arkadaşların kadrolarının bulunduğu okullarda b.t.r görevlendirmesi olmayacaktı

bana yanlış bilgi verilmiş arkadaşlar kendi okuluma 180 saat kurs alan arkadaşlardan vermemişler
o kursu alanları kadrosunda bilg.öğt.olmayan okullara vermişler ama

benim dönecek bi okulum olmadığı iiçin sorun yok :) ayrıca şimdiki okulumu da çoook seviyorum, umarım kazasız belasız kavgasız gürültüsüz bir dönem olur hepimiz için...

bir de arkadaslar yeni imaj sonrası eba içerikler de gitmiş sanırım, elinde toplu olarak olan var mı?

eba içerikler var bende hocam toplu olarak. 40 GB boyutu var. harddiskimle vereyim sana gökçe hocam vildan ben:))

ben gidiyorum. Yunus emre lisesindeki toplantıya umarım gelirsiniz sene başı kimse yoktu tek başıma kaldım. yarın görüşürüz zümrede

hocam beni bugün suzan gürcanlıdaki bahcelievler bölge toplantısına cagırmıslar, kadrom ortaokulda olduğu için sanırım, ama orada da ben zümre baskanı değilim, dolayısıyla gitmiyorum, yarınki toplantıya biz (yani kadrosu ilköğretimlerde olup görevlendirme liselerde çalışanlar) gidecek mi bilemedim...

2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Rehber Öğretmen çalışma programıdır.

Ekli dosyalar

• alışmaplanı_ŞubatHaziran2013.rar
    101 KB · Görüntüleme: 26
arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama yeni konu açmak istemedim uygun yer burasıdır diye düşündüm

görevlendirme yazımızda 14 haziran son görünüyor
buna göre seminer dönemi okulumuzdayız fakat fatih projesi tüm hızıyla devam ediyor ve idareciler bize bakıyor
tablaların pvc lerin kabloların kontrolü ve en son teslim alma komisyon olayları ne olacak arkadaşlar
bilgisi olan var mı
idarecilere bırakıp kendi okulumuza seminer için dönebilecek miyiz nasıl nasıl olacak bu işler:)

14 ünde görevlendirme bitiyor, 2 hafta kendi okulumuzda seminer, kablolar kontroller komisyonlar artık Allah'a emanet 8) :mrgreen:

Geri