Eski Sıralardan bozma Satranç Masalarımız.

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Okulumuzda bir tane satranç masası vardı. Okul deposundaki eski sıralardan ikisini bozup satranç masası yaptık. :)

05132700_3.jpg

05132659_1.jpg

05132702_6.jpg

05132658_0.jpg

elinize sağlık hocam masa demirlerini boyamak lazım birde masa ustu Suntalara mutfak için kullanılan hazır yapıştırılır kağıtlar ıle kaplamak lazım

Ellerinize sağlık

Hocam canı gönülden tebrik ederim teşekkür beğen butonu olmadığından sana akşam akşam sanal kebap foto yoluyorum.

Ekli dosyalar

• kebap.jpg
    kebap.jpg
    71.4 KB · Görüntüleme: 1,298
tebrikler, ellerinize sağlık, iyi fikir gerçekten, görünce aklıma gelen bir şey oldu, yan tarafa taşların kaybolmaması için soluna plastik bir kap veya kumaştan kese gibi bir şey yapılabilir.

:alkis: :alkis:

Sizler de saolun.

Aslında çekmece olacaktı, ancak bizim öğrenciler dayandırmaz diye yapmadık.

BT sınıfında bu şekilde kullanacağız, eğer demir kısımları boyarsam, suntaya örtü ayarlarsam, sınıfımdan alırlar. Çünkü okulumuzun kütüphanesi aynı zamanda İşBankası Satranç odası, çok güzel olursa oraya alırlar.
:roll:

hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
seneye bende kütüphaneyi satranç odası olarak kullanmayı amaçlıyorum.
Nasıl yaptığınızı anlatmanız mümkün mü?
Bir de iş bankasının satranç takımı vermesiyle ilgili bilginiz var mı? Nasıl alabiliriz?

ragyu' Alıntı:
hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
seneye bende kütüphaneyi satranç odası olarak kullanmayı amaçlıyorum.
Nasıl yaptığınızı anlatmanız mümkün mü?
Bir de iş bankasının satranç takımı vermesiyle ilgili bilginiz var mı? Nasıl alabiliriz?
İş bankası kendiliğinden 2011 yılında geldiler, 5 kitap, bir satranç panosu (taşlar manyetik) ile geldiler. Sizin okulda talep varsa, Bir İşbankası şubesine sorun derim. Memnun bile olurlar. bizim okul kütüphanesi aslında normal derslik, daha çok özel eğitim öğrencileri kullanıyor. kütüphaneyi ayrıca satranç odası yapan, geçici bir müdür vekilimiz.

ragyu' Alıntı:
İş Bankası, Türkiye Satranç Federasyonu'nun resmi sponsoru... O yüzden MEB okullarına talep gelmesi doğrultusunda, yılda belirli sayıda satranç sınıfları kuruyorlar. Ama öncelikli olarak ilköğretim okullarına yardım yapıyorlar. İnternet sitesi üzerinden İş Bankası'na sınıf talebinizle ilgili bir mail atarsanız, size dönüş yaparlar diye tahmin ediyorum. Ben daha önce 2 farklı ilköğretim okuluna 2 farklı satranç sınıfı materyali temin edebildim.

Geri