Esinav izleme gorevi

Kodla Büyü
Mart ayında açıköğretim sınavını e sınav olarak yaptık ama mebbiste sınav ücretleri kısmında gözükmüyor KBS sistemine de düşmemiş. Ödemesi nasıl olacak bilen var mıdır acaba ?

Mart ayında açıköğretim sınavını e sınav olarak yaptık ama mebbiste sınav ücretleri kısmında gözükmüyor KBS sistemine de düşmemiş. Ödemesi nasıl olacak bilen var mıdır acaba ?

Altta paylaştığım yazıya göre ülke genelinde Açık Ortaokula ait bütün oturumlar (29 Mart) bitmeden görevli listesi MEBBİS’e yansımayacak. Bu durumda sonraki aya kaldı gibi görünüyor:

IMG_6343.jpeg

Şubat 8 ve 12 sinde girdiğim sınavların ücretleri hala yatmadı. Bu ücretleri kim yapıyor. Durumu kime bildirebiliriz.

Ocak ayında girdiğim sınavın ücreti 29 Şubat ta yatmış. Şubat ayında girilen sınavların ücretleri bugün yatar diye düşünüyorum .Ama geçmiş yıllarda bu kadar uzun sürmüyordu

Daha önce birkaç defa sonraki aya da sarktığı oldu

Açık ortaokul e-sınav görevli listeleri sisteme yansımış.
Bu aya ait ek ders ücretleri onaylananların ücreti gelecek aya kaldı maalesef.

bizde de hala yatmadı. Açık ortaokul esinav ücretleri ne zaman yatar. ek ders ile beraber mi yatacak bilen varmı

salonda bazen mesleki eğitim merkezi öğrencileri oluyor, bunların başarı puanı nedir arkadaşlar? biliyorsunuz kiosk yazıcı başarılı olanı yeşil başarısızı kırmızı gösteriyor. 48 alan adaya yeşil gösterildi bende şaşırdım bilmiyorum nedir doğrusu

salonda bazen mesleki eğitim merkezi öğrencileri oluyor, bunların başarı puanı nedir arkadaşlar? biliyorsunuz kiosk yazıcı başarılı olanı yeşil başarısızı kırmızı gösteriyor. 48 alan adaya yeşil gösterildi bende şaşırdım bilmiyorum nedir doğrusu

Kılavuza göre ustalık ve kalfalık için e-sınav notunun tek başına belirleyiciliği yok

Usta öğreticilik için ise 50 gerekliymiş:

Geri