eşimin ilk anneler gününde anlamlı hediye?

Kodla Büyü

yasakliescobar3232

Aktif Üye
arkadaşlar merhabalar. malum anneler günü yaklaşıyor eşimin ilk anneler gününde anlamlı hediye olarak ne yapsam karar veremiyroum. basit bir çiçeklede gçiştirmek istmiyoorum.çünkü bebeğimiz yeni doğdu ve eşimin ilk anneler günü hediyesi olacak.

fikirlerinizi bekliyorum.

şimdiden teşekür ederim
saygılarımla

Aynı fikirlerden bana da lazım?
Ama maddi imkan varsa altın takı her zaman makbuldür. ama benim durumum yok o kadara bakalım.

Kapitalizmin gözü kör olsun.
Hocam anneler günü vb tek güne indirgenen anlayışa karşıyım.
çocuğunuzun doğum gününde sürpriz yapıp bir hediyede eşinize alın. çocuğunzun doğum yılı, aynı zamanda eşinizinde anne olmasının dönüm yıldır.
bu günü boş mu geçiştirin. tabiiki hayır. değer verdiği, hoşuna giden ufak bir hediye, yemek vs olabilir.
1. seçenek sıra dışı ve daha anlamlı olur sanırım

Hem annenin hem de bebeğin faydalanabilceği, yani annenin bebek bakımında işine çok yaracak, işlerini kolaylaştıracak bir hediye düşünebilirsiniz.

hediye seçeneği -eşinizi tanımadan- sunmak benim için zor. ama bebeğinizle, eşinizle, onun anneliğiyle ilgili duygularınızı yazıp hediyenin yanına iliştirin bence. ben hediye ya da çiçekten çok o notlara bayılıyorum. hemen hemen tüm kadınlar için de geçerlidir bu sanırım. çünkü erkekler bizden farklı olarak duygularını her zaman ifade etmiyor. bilsek bile arada bi duymak-okumak hoşumuza gidiyor.

yok "nota ne gerek hediye neyine yetmiyor seviyok işte sevmesek alrmıydık" diyosanız da. tarzı olan bi çanta, efenime söleyim takı, başörtülüyse güzel bi eşarp, şık bi saat, kullandığından farklı bi parfüm, ayakkabı ilk anda aklıma gelen seçeneklerden.

bu arada evin ya da bebeğin ihtiyaçlarını hediye etmeyin onlar zaten olmak zorunda. alınmak zorunda olanın dışında bişey hediye olarak daha makbul bence

bir birini seven 2 genç evlenmiş.
evlilik yıl dönümlerine 1 kaç ay kala kadın hafiften hafiften evlilik yıl dönümü hediyesini dillendirmeye başlamış. Kocası inat edip hediye almamış
1,2,3 derken 10'ncu evlilik yıl dönümündede kadın hediye arzusnu belli etmiş ama adam inat edip hediye almamış.
Kadında ümidi kesmiş hediyeden ve adamdan.
Çocukları büyümüş, saçlar ağırmaya başlamış 20'nci evlilik yıl dönümleri gelmiş. Kadın artık ne hediye ne de evlilik yıl dönümünü dillendirir olmuş.
20'nci evlilik yıl dönümlerine birkaç gün kala adam işten çıkmış. eve giderken evleneli 20 yıl oldu eşime tek bir hediye almadım, 20'nci yılımızda bari bir hediye alayım demiş.
Ne alayım diye düşünürken almış ken faydalı bir şey alayım demiş.
Evlilik yıl dönümlerinin akşamında koskoca bir paketle kapıyı çalışımış.
Adam sevgilim yardım et şunu taşıyalım vs paketi salonun ortasına getirmiş.
Kadın şaşırmış. ağır ve Koskoca bir paket. Bayram değil seyran değil.
Adam hemen lafa başlamış
sevgilim 20 yıl oldu evliliğimize sana tek bir hediye almadım. Hata etmişim. Bari bu evlilik yıl dönümümüzde büyük ve faydalı bir hediye alayım dedim.
Kadın sevinmesine sevinmiş ama şaşkınlıktanda ne diyeceğpini bilememiş.
Kadın paketi açınca şaşakınlığı bir kat daha artmış.

Bilin bakalım adam eşine ne hediye almış :))))))

ben bayan olarak bir fikir verebilirim, şahsen benim için bir buket çiçekle hatırlanması yeter.. ama siz yanına hediye de eklemek istiyorsanız illa altın takıya gerek yok bence çok güzel bir gümüş takım ekleyebilirsiniz çiçeğin yanına. ya da eşinizin ihtiyacı olan, almak istediği birşey... parfüm, çanta, ayakkabı, saç düzleştirici, kıyafet,... vb.
bir fikir daha üçünüzün güzel bir resmini photoshoplayıp düzenleyip çerçeve yaptırabilirsinizz..

fuatdagdelen' Alıntı:
evlilik yıl dönümlerine 1 kaç ay kala kadın hafiften hafiften evlilik yıl dönümü hediyesini dillendirmeye başlamış. Kocası inat edip hediye almamış
1,2,3 derken 10'ncu evlilik yıl dönümündede kadın hediye arzusnu belli etmiş ama adam inat edip hediye almamış.
Çocukları büyümüş, saçlar ağırmaya başlamış 20'nci evlilik yıl dönümleri gelmiş. Kadın artık ne hediye ne de evlilik yıl dönümünü dillendirir olmuş.
20'nci evlilik yıl dönümlerine birkaç gün kala adam işten çıkmış. eve giderken evleneli 20 yıl oldu eşime tek bir hediye almadım, 20'nci yılımızda bari bir hediye alayım demiş.
Adam hemen lafa başlamış
sevgilim 20 yıl oldu evliliğimize sana tek bir hediye almadım. Hata etmişim. Bari bu evlilik yıl dönümümüzde büyük ve faydalı bir hediye alayım dedim.

Herkes bu gün soru soruyor cevap vermiyor:) Tekerlekli Sandalye mi?

Çiçek ve duygularınızı ifade eden bir not güzel olacaktır..
+ eşinize hoş bir kolye,yüzük yada küpe alabilirsiniz, doğum hediyesi olarak..
Maddi değerinden ziyade manevi değeri olması açısından çok hoş olacaktır..Kızınız yada oğlunuz evlendiğinde ona düğün hediyesi olarak verebileceği hatıra kalabilecek birşey olursa çok anlamlı ve şık olur.(yoksa ayakkabı,çanta vs. gibi hediyeleri her zaman alabilirsiniz..bu hediye özel olsun;)
dipnot: şöyle modası geçmeyecek türden sade ve şık bir elmas+yakutlarla süslenmiş bir kolye(yada set) çok güzel olur bence :)
http://www.altinbas.com/tr/urunler.asp? ... odcatgry=5
http://www.altinbas.com/tr/urunler.asp? ... 5&uid=1878
http://www.altinbas.com/tr/urunler.asp? ... 5&uid=2041

20 yılın hediyesini toptan almış olabilir mi? Veya arkadaşın dediği gibi tekerlekli sandalye :puhaha:

fuatdagdelen' Alıntı:
Adam hemen lafa başlamış

Tabut olabilir mi? :)

fuatdagdelen' Alıntı:
Adam hemen lafa başlamış

ne almış?

geceleri parlayan küçük yıldızlarda alın çokça.
yatağın üzerine tavana küçük yıldızlarla "tatlı meleğim" , "iyiki varsın" gibi kelimeler yazdırın. gece başını yastığa koyduğunuzda, ışıklar söndüğünde parlayan yıldızlar iyi bir etki oluşturur diye düşünüyorum.

Ya da kabileyetiniz varsa büyüklü küçüklü yıldızlarla anne, bebek ve baba resimleri oluşturmaya çalışın.

mustafasangul' Alıntı:
geceleri parlayan küçük yıldızlarda alın çokça.
yatağın üzerine tavana küçük yıldızlarla "tatlı meleğim" , "iyiki varsın" gibi kelimeler yazdırın. gece başını yastığa koyduğunuzda, ışıklar söndüğünde parlayan yıldızlar iyi bir etki oluşturur diye düşünüyorum.

Ya da kabileyetiniz varsa büyüklü küçüklü yıldızlarla anne, bebek ve baba resimleri oluşturmaya çalışın.
fikir süperr...

Arkadaslar kesınlıkle altın takı almayın derım ben o sekılde alırsanız bıle yesıl altın olsun şimdi pinti dıyen olmustur ama aslında bız bir mal edınmek ıstedıgımızde bırıkım olarak gordugumuz altınları satıyoruz o nedenle bence bızım ulkemızde altına manevı deger yuklemek can sıkıcı hangınızın annesı evlılık yuzugunu gerektıgınde (araba alırken) satalım gıtsın dememıstır. eger sız o gunun unutulmaması gerektıgını dusunuyorsanız guzel bır yemekle suslemek en guzelı hem esınız cocugun verdıgı yorgunlugu üzerinden atıcaktır hemde önemsedıgınızı gorucektır. guzel bır aıle fotosuylada suslersınız bence en guzel anı ve hedıye olur. tabı sızın dusuncenız farklı olabılır saygı duymak gerekır

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fu ... esi-Oscari

925 Ayar Gümüş Kolye (Anne ve bebeği)

Oscar Başarı Ödülü

32 TL

26490_1.jpg

ben de uzun süre karar veremedim.
dün internette gözüme ilişti 2 li kalem seti aldım üzeri işlemeli .eşimde öğretmen olunca baya mantıklı geldi inşallah beğenir.

hsyndmrl' Alıntı:
dün internette gözüme ilişti 2 li kalem seti aldım üzeri işlemeli .eşimde öğretmen olunca baya mantıklı geldi inşallah beğenir.

kalemı ışallah kaptırmaz :)= senede kac kalem eskıttıgımı bılmıyorum

hsyndmrl' Alıntı:

kadınların öyle hediyelerden hoşlanmadığını söylesem kızar mısınız? :D bana eşim kalem alsa belli etmezdim ama bozulurdum..bence siz yol yakınken bi hediye daha bakın ;)

bridget' Alıntı:
Çiçek ve duygularınızı ifade eden bir not güzel olacaktır..
+ eşinize hoş bir kolye,yüzük yada küpe alabilirsiniz, doğum hediyesi olarak..
Maddi değerinden ziyade manevi değeri olması açısından çok hoş olacaktır..Kızınız yada oğlunuz evlendiğinde ona düğün hediyesi olarak verebileceği hatıra kalabilecek birşey olursa çok anlamlı ve şık olur.(yoksa ayakkabı,çanta vs. gibi hediyeleri her zaman alabilirsiniz..bu hediye özel olsun;)
dipnot: şöyle modası geçmeyecek türden sade ve şık bir elmas+yakutlarla süslenmiş bir kolye(yada set) çok güzel olur bence :)
http://www.altinbas.com/tr/urunler.asp? ... odcatgry=5
http://www.altinbas.com/tr/urunler.asp? ... 5&uid=1878
http://www.altinbas.com/tr/urunler.asp? ... 5&uid=2041

hocam walla eşimin bu kadar parası yok ama bana bunu lasaydı süper olurdu. tam dediğiniz gibi ben de kızım evlenirken ona takardım.
http://www.shopaltinbas.com/urun.aspx?e ... 6k7ZlI4A==
çok beğendim ben bunu keşke verdiğiniz linke tıklamasaydım :(

benim ilk anneler günümde eşim kızımın resmini bir yastığın üzerine bastımıştı üzerine degüzel bi söz yazmıştı çok mutlu olmuştum ilk anneler günü çok özel kalıcı birşey yapmalısınız

Geri