Eset NOD32 Antivirus 5.0.93.7 Türkçe Sınırsız Lisans 32 bit

Kodla Büyü

Yalnız_Kurt

Süper Üye
Süper Üye
esets+nod32+santivirus+5_opt.png

Yeni Özellikleri

Bilindiği gibi son zamanlarda anti virüs programlarının arasında en çok kullanılan güvenlik aracı olan Eset Nod32 şimdi yeni versiyonuyla karşınızda Eset Nod32 5 şimdi daha kullanışlı ve daha güvenli. Eset Nod32, sistem kaynaklarını (ram, cpu vs.) en az seviyede kullanan anti virüs olarak da biliniyor. Otomatik güncelleme sistemi ile sizi hiç uğraştırmadan sessizce kendisini günceller. Yeni özelliklerinin arasında aile koruması ile istediğiniz web sitesini engelleyebilirsiniz. Akıllı denetleme sistemi ile, virüsler daha veri tabanına eklenmeden bile size uyarı verebiliyor.Paylaştığım program aslında sınırsız değil, vereceğim ikinci program (Eset PureFix) ile antivirüs programını sınırsız hale getireceğiz. Antivirüs porgramları Eset'in orjinal sitesinden indirilen orjinal programlardır.

Not : 32 bit için uygundur.

Eset PureFix porgramının kullanımı:

Eğer bilgisayarınızda Eset Nod32 porgramı varsa kaldırın ve bilgisayarınızı tekrar başlatın, porgramdan geriye kalan kayıt anahtarlarını tamamen silmek için Eset Purefix porgramını normal olarak çalıştırıp "Extras" bölümününden "Clean Up!" tuluna basarak tüm eset kayıt anahtarı kalıntılarını silebilirsiniz. Bilgisayarınızda Eset Antivirüs porgramının kurulu olmadığını varsayıyorum. Bilgisayarınız açıldıktan sonra Eset PureFix v2.02 programını normal bir şekilde çalıştırın, "Enable" tuşuna basın ve Eset Nod32 5 veya Smart Security 5 porgramını yüklemeye başlayın. Yüklemenin sonunda Eset PureFix porgramının yüklediğiniz eset ürünü antivirüs porgramını algıladığını göreceksiniz. Kurulum bittikten sonra açık porgramları kapatıp, bilgisayarınızı yeniden başlatın. Eset antivirüs porgramını güncelledikten sonra (güncellemeden önce de görebilirsiniz, tam hatırlamıyorum) Ürün etkinleştime kısmına bakın "Ürün etkinleştirildi" yazısını göreceksiniz.

Fileserve
http://www.fileserve.com/file/zwTjzQD/N ... 0.93.7.rar

Filesonic
http://www.filesonic.com/file/w6ffggY/N ... 0.93.7.rar

Netload
http://netload.in/dateixmZbYpNcrS/NOD32 ... .7.rar.htm

:+1: :alkis: Teşekkürler formatladığım tüm bilgisayarlara kurucam. Bu arada çırağını güvenli modda yapıyoruz...

sınırsız nod diye bi olay yok arkadaşlar fake günceleleme yapar demedi demeyin sözde güncel

sistem kaynaklarını en az kullandığı tamamen yalan. ekrn.exe resmen sistemi kilitliyor özellikle download yaparken. işlemciyi sömürüyor sistem yöneticisinden görebilirsiniz. düşük performanslı pc. lerde önermiyorum.

bilgisayarhocam' Alıntı:
sistem kaynaklarını en az kullandığı tamamen yalan. ekrn.exe resmen sistemi kilitliyor özellikle download yaparken. işlemciyi sömürüyor sistem yöneticisinden görebilirsiniz. düşük performanslı pc. lerde önermiyorum.
Hocama katılıyorum. 3.0 sürümü evet sistem kaynaklarını tüketmiyordu ama 4.0 ve şimdi 5.0'da sistem kaynaklarını tüketip bilgisayarları kasıyor.

ilacı şurubu çırağı kalfası serümü içinde inşallah güncelleme kısmı sorunsuz çalışıyordur her bilgisayara kurmayı düşünüyorum

düzgün çalıştıran bilgi paylaşımında bulunabilir mi? Ben beceremedim

Eset yazılımında sınırsız lisans diye bir şey yoktur. Böyle yazılımları kullanmayın arkadaşlar.

Kendi sitesinden indirilmeyen bir yazılımı kullanmayınız. Gerek de yoktur zaten. Free (ücretsiz) bir çok yazılımı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

VEGA' Alıntı:
Eset yazılımında sınırsız lisans diye bir şey yoktur. Böyle yazılımları kullanmayın arkadaşlar.

Kendi sitesinden indirilmeyen bir yazılımı kullanmayınız. Gerek de yoktur zaten. Free (ücretsiz) bir çok yazılımı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Aynen...

peki şunu sormak istiyorum... güncelllenmeyen virüs programı nasıl virüsü bulacak acaba..? her hangi bir virüs programı yada nod 32 güncelleme yapması için keylere ihtiyacı vardır. dolayısıyla güncelleme yapmayan virüs programı kurulu olan bilgisayarın,,, kurulu olmayandan ne farkı var ????

kardeşim madem bi iş yapmak istiyorsunuz download linki verirken meb filtrelerini geçebileceğimiz bi link verin...hiç bi işe yaramıyor boyle...

Geri