eş durumu linki

Kodla Büyü
Arkadaşlar ben tercihleri yaptım. Okul tarafından onaylanması gerek ama okulun mebbisinde özür grubu tayinlerini onaylayacak bölüm yok. Henüz okullara bu modül açılmadı mı acaba?

bir şey sormam gerekiyor eş durumunda eşim uzak bir ilçeye geldi diyelim şubatta eş durumu olursa bana yakın bi ilçeye gelebiliyor mu il büyükşehir değil ; yoksa belli bir çalışma süresi var mı

Re: Ynt: eş durumu linki

g.cetin.66' Alıntı:
bir şey sormam gerekiyor eş durumunda eşim uzak bir ilçeye geldi diyelim şubatta eş durumu olursa bana yakın bi ilçeye gelebiliyor mu il büyükşehir değil ; yoksa belli bir çalışma süresi var mı

Bunu bende merak ediyorum

g.cetin.66' Alıntı:

gelebilir hocam. öyle biliyorum.

akdenizkanki' Alıntı:
arkadaşlar kurum kodunu yazınca alt satıra geçincemi okul ismi çıkıyor yoksa kaydet butonuna basıncamı acaba? bide bizler ilkokulları yazabiliyormuyuz? baya bir ilkokul açılmışta? gerçi yazsakta orada dersimiz yok norm fazlası olup çıkacağız herhalde.

Hocam açık olan her yeri yazabiliyoruz. zaten konya kademeli geçişe devam ettiği için Selçuklu da ki okulların ortaokullarının büyük çoğunluğunda seneye 1 norm daha oluşacak. norm fazlalarını önce yapacakları için pek sorun kalmaz.

Geri