ERR_CONNECTION_CLOSED hatası

Kodla Büyü

ozkanozen

Aktif Üye
okulda farklı bilgisayarlarda google.com ve google.com.tr adresinde ERR_CONNECTION_CLOSED hatası alıyorum. diğer siteler çalışıyor. google.de ve google.co.uk vb.

bu sıkıntıyı yaşayan var mı ?

Hocam aynı sıkıntıya benzer bir sıkıntı yaşıyorum. Bazen google üzerinde yapılan aramalar sonuç veriyor, bazen ise sayfa boş sadece takılı kalıyor. Tekrar tekrar yenileyince sayfalara ulaşım sağlamak mümkün olabiliyor. Mesela 2 gündür Gmail hesabıma ulaşamıyorum. Acaba sertifika mı yenilendi diye düşünerek tekrar yükleme yaptım fakat sonuç olumsuz.
Fiber bağlantı mevcut okulda.
Fakat benim problemim sadece google üzerinde de değil. Bu forum sayfası dahi bazen boş beyaz ekran veriyor, defalarca yenileyince düzeliyor. (Dns ayarlarını otomatikten değiştirip 195.175.39.39-195.175.40.40 yapmak da işe yaramadı)

Hocalarım aynı hatayı alıyorum e- okula giremiyorum okul interneti ile . Telefondan kendi internetim ile girebiliyorum ancak Fatih ağı ile giremiyorum . Çoğu yolu denedim olmadı. Sizce nedir sebebi , ben sertifika diye düşünüyorum

Aynı sorunu yaşıyoruz. Okulda sadece eba ve diğer meb siteleri düzgün açılıyor. Google arama bile yaptırmıyor. Gmail vs. açılmıyor.İnternet yavaşmış gibi ama Eba'dan video izlerken sıkıntı yok.

Geri