En Uygun Sınırsız İnternet Tarifesi

Kodla Büyü

noIdea

Aktif Üye
İyi geceler herkese,
komşumuzla interneti ortak kullanmayı düşünüyoruz. sınırsız tarife seçenekleri aklımı iyice karıştırdı. ttnet veya başka sağlayıcılardan tavsiye edeceğiniz tarife var mı?

Malesef Aynı dertten muzbirib olan çoğunlağa sizde dahilsiniz hocam ki uygun sınırsız tarife bende bulamadım, ortalama 80 tl yi gözden çıkarmak gerek ki ben şu anda yalın 8 Mb e kadar tarifesi için ayda yaklaşık 80 tl ödeme yapıyorum ve taahüt süresi dolmadığından iptal edemiyorum mecbur kullanıyorum... turkcell sınırsız vınn şu anda 80 tl oda aynı şekilde...

lawlayer' Alıntı:
Malesef Aynı dertten muzbirib olan çoğunlağa sizde dahilsiniz hocam ki uygun sınırsız tarife bende bulamadım, ortalama 80 tl yi gözden çıkarmak gerek ki ben şu anda yalın 8 Mb e kadar tarifesi için ayda yaklaşık 80 tl ödeme yapıyorum ve taahüt süresi dolmadığından iptal edemiyorum mecbur kullanıyorum... turkcell sınırsız vınn şu anda 80 tl oda aynı şekilde...
hocam yalın internet istemiyoruz. telefonu kullanıyorlarmış. Biz sadece internet bedelini ödeyecekmişiz.

yarın yüz yüze görüşüp daha sonra karar vermeyi düşünüyorum. 31,5 lük tarife mantıklı gibi ama superonline a bakmakta fayda var.

Benim 8 gb a kadar 49 tl ödüyorum smilenete. Ama yeni oldu 49 tl 2 yıl sonra:) artı d-smart ve telefon var. biz de uydunet araştrmıştık bir ara daha uygun diye ama pek de farketmiyor aslında fiyatlar.

ANKARADA----UYDUNET yada kabloNET kullanan oğlum kablo TV içinde sınırsız 1MB hız ayda 35 TL ya yeni yükseldiğini söyledi.Aynı evde 2 arkadaş wi-fi olarak kullanıyorlar.

Arkadaşlar ben sınırsız ttnet kullanıyordum ilk 1 yıl 49 tl ödedim sonra 64 tl ye yükseldi 14 tl de telefon geliyordu sonra süperonline dan aradılar 20 megabit hızında 15 gb indirme kotalı sınırsız internetin 2 yıl sabit ücretle 39 tl olduğu ve isteğe bağlı olarak 1 yıl ücretsiz digitürk aboneliği verileceği söylendi. Ayrıca ttnet taahüdünü bozdurursanız taahhüt bedelini de karşılayacaklarını söylediler. Bende kabul ettim ve süperonline a geçtim şu an çok memnunum.

Geri