En ucuz 40D6500 modeli nerede bulabilirim

Kodla Büyü

niksar

Üye
Arkadaslar,
Uzun zamandir samsung 40d6500 model led tv ye bakiyorum ama fiyatlar 2279tl(istanbul bilisim)-3000 tl arasinda degisiyor.

Bazen vatan bilgisayarda %25 indirim oldugunda bu tvyi 2100tl ye alani forumlarda okudum.Ama su an stoklarda gozukmuyor.
Zaten bende 2000tl civarinda bi fiyata bulabilirsem almayi dusunuyorum.

Bu TV yi yakin zamanda alan var mi en ucuz ve guvenilir nerden alabiliriz..
(akakce, enucuzu gibi sitelere bakiyorum ama bazen gunluk fiyatlarda cok iyi fiyat olabiliyor)

bir akraba vatandan uygun fiyata almış ama dediğiniz gibi tükenmiş, gelirse uygun gibi.

Bende 40d6500 ve 40d7000 arasında kaldım hocam. Siz fiyatından başka niye 6500 istiyorsunuz? Uygun fiyata alırsanız eğer lütfen burdan paylaşın.

Büyük şehirdeysen Teknosa'nın Turuncu indirim günlerini takip et...
Vatan zaten genelde yüzde 25 civarı indirim yapıyor.
İndirimler genelde Cumartesi günleri oluyor

Hocam tabiiki 40d7000 nin 2 özelliği(800hz ve micro damming gibi) daha iyi kesinlikle ama onun ucreti cok daha yuksek, benim limitim max 2100tl.

hocam bu turuncu indirimleri olursa burdan da paylasirsaniz belki kacirmayiz, ama dediginiz gibi simdi hemen teknosa turuncu indirimine bakacam..
Gerci az once tekonosada baktim 40d6500 3000tl diyor, yani %25 indirimde bile 2250 tl yapiyor ki vatandan da daha yuksek..
cevaplar icin tesekkur ederim.

Laf söylemek bana düşmez ama HD ve 3D yayın seyretmek için aşırı bir istek yada alışkanlığınız yoksa bu kadar para vermeyin derim.Sadece seyredeceksiniz zaten .
Not:Bu şeytan kutusunun Bir Saatteki enerji sarfiyatı kaç mum ? Onu bulabilseydim bulamadım.

GRİNGO' Alıntı:
Laf söylemek bana düşmez ama HD ve 3D yayın seyretmek için aşırı bir istek yada alışkanlığınız yoksa bu kadar para vermeyin derim.Sadece seyredeceksiniz zaten .
Not:Bu şeytan kutusunun Bir Saatteki enerji sarfiyatı kaç mum ? Onu bulabilseydim bulamadım.

hocam 1 saatte 100-150 watt harcıyorlar.

bu ayki faturama göre hesapladım 1000 watt 70 kuruşa geliyor.
yani bir saatte 6 ile 11 kuruş araşında elektirik harcar..

hocam ben vatandan aldım.hakkaten güzel çok memnunum ....alırsan da tavsiyem garantisinin olmasıdır.kanal ayarlamaya bile adamlar geliyor

Geri