Kodla Büyü
hocam hannibal dizisini izlemenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. ben izledim bir süre sonra psikolojisini etkiliyor insanın.
kore dizilerine bir bakmanızı tavsiye ederim...

hocam "%3" 2 sezonluk bir dizi. geçen izledim iyi sayılır. Açlık oyunları filmi hoşuna gittiyse bu dizi de hoşuna gidecektir. En iyiler arasına girmeyebilir ama :)

Açlık oyunları çok beğendiğim bir filmdi :) sizin önerilerinizi de dikkate alarak hem yeni filmler izleyelim hemde film-dizi izlemek isteyenlere yardımcı olalım :)

hocam hannibal dizisini izlemenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. ben izledim bir süre sonra psikolojisini etkiliyor insanın.
kore dizilerine bir bakmanızı tavsiye ederim...
Hocam kore dizileri çok ilgimi çekmiyor mesela bir tane güzel söylerseniz onu izlemeye başlayabilirim :)

Blindspot İzlemediyseniz mutlak tavsiyedir. 3. sezonu geçen akşam bitti. Aksiyon-Bilimkurgu-Macera ve Gizem

le casa de papel çok sürekliyeci tavsiye ederim, lost in space ile westworld sürekleyicilik olarak nasıl

1. Sırada "Black Mirror" . Mutlaka izleyin Her bölümü ayrı bir film. Öğrencilerime oturdum montajları sansürledim ve metalhead bölümünü seyrettiğim. Çok hoşlarına gitti. Sizlerde küfür ve kanlı kızımlarını kesip seyrettirebilirsiniz yapay zeka ve robot. Korkunç gelecek.
2. Sırada "westworld." Yine yapay zeka ve 3d yazıcılar. Ürün insan. Çok gerçekçi. İnsanlar dünyada fazlalık oluyor galiba :((( kaçırmayın
3.. Sırada eski "breaking bad." İzlemediyseniz deneyin,

Ayrıca "le casa de papel" için birşey diyemeyeceğim. Güzel ama boş. Zamanınız varsa izleyin. Senaryo zekice sayılır ama 30 saat izlemeye değer i bilmem tam olarak karşılığı "Prison Break"

Hocam kore dizileri çok ilgimi çekmiyor mesela bir tane güzel söylerseniz onu izlemeye başlayabilirim :)
hocam ne tarz sevdiğinizi bilmiyorum ama
romantik-komedi tarzında: personal taste, i am not robot
polisiye tarzında: sensory couple
duygusal tarzda: 49 days
güzel diziler ben izledim ;):)

Hocam şimdilik iki sezon var ben ikinci sezondayim sonunu bilmiyorum 13 reasons why biter mi

Geri