En iyi internet tarifesi önerileriniz.

Kodla Büyü

sözbende

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eve internet çekmek istiyorum .Fiyatı ve tarifesi uygun kullandığınız ve memnun olduğunuz tarifeyi yazabilirmisiniz.Taahutsuz tarifeler olsaydı iyi olurdu ama genelde taahütlü oluyor.

Biraz araştırdım --》 ttnetin 29liraya AKN 20GB 4Mbs hız
-》Vodefone ilk 3 ay 30tl Kalan 21ay 60tl 50 AKN

Sizin önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

turk.net'i araştırın derim. 150 GB kota var. 59 TL tek fiyat.

Kablonet-turksat varsa tarifeleri uygun olabilir.

Ttnet, turksat vb. haricinde, kendi altyapısı olmayan firma internetlerini kullanmayın derim.

arıza vb sıkıntı oldugunda birşey yapamıyorlar, türk telekoma bildiriyorlar-çünkü altyapı türktelekoma ait bu tür firmaların, ama ne hikmetse arıza giderilmiyor-türktelekomla nasıl bir anlaşmaları varsa, arıza giderilmiyor.Mahalledeki santral yandı dediler 10 gün internet yok, aynı binada telekom kullanan komşıular var onlarda internet var, ne hikmetse, saatlerce müşteri hizmetleriyle papaz oldum, başka firmaya geçtim, benden 10 gün-15 gün kullanmadıgım internetide ücretinide aldılar.

Bu hız olaylarınada çok aldanmamak lazım, santrlaniz desteklemiyor vb. mazeretlerle o vaadedilen hızlarıda göremedim eski oturdugum binada 16 mbit almıştım 4 sene önce bırak 16 mbiti 3-4 mbiti alsak iyi diyoduk.Aradıgımızda da santraliniz bu hızı desteklemiyor diyolar ne kadar güzel, herşey imzayı alana kadar.

DaMieN' Alıntı:
turk.net'i araştırın derim. 150 GB kota var. 59 TL fiyat.
Fiyati ve AKN 150gb kulağa hoş geliyor ancak biraz araştırdım turkneti çoğunluk memnun değil. Arıza çıktığında ilgilenilmiyormus
.Uydunet iyi gibi onunda burda hizmeti yok.
Ttnet pahalı geliyor bana.Ustelik 24 ay taahütlü olması elini kolunu bağlıyor

ben biraz beklemenizi tavsiye ederim
turkcell de çalışan bir yakınım turkcell in yeni bir cihaz geliştirdiğini, mevcut durumda tt alt yapısını kullanmak zorunda olduğu için bu zorunluluktan kurtulmak adına uydu bağlantılı ve sim kartla çalışan bir cihaz üretmiş
piyasaya kampanyalı girecektir
değerlendirebilirsiniz

AtillaHoca' Alıntı:
ben biraz beklemenizi tavsiye ederim
turkcell de çalışan bir yakınım turkcell in yeni bir cihaz geliştirdiğini, mevcut durumda tt alt yapısını kullanmak zorunda olduğu için bu zorunluluktan kurtulmak adına uydu bağlantılı ve sim kartla çalışan bir cihaz üretmiş
piyasaya kampanyalı girecektir
değerlendirebilirsiniz
Iyi diyorsun da .Hocam turkcell normal mobil kullanımı bile en pahalı şirket iken çıkaracakları cihazı uyguna verebileceklerine hiç ihtimal vermiyorum.Öneriniz için yinede sağolun

ttnetin 29liraya AKN 20GB 4Mbs hız aldım.
keşke almasaydım.
hızım maksimum 1.22 Mbps
işkence gibi.
mahallenizde fiber alt yapısı varsa onu tercih edin.
ben pişmanım.

Turkneti deneyin, 150GB AKN+1000 dakika her yöne telefon 60 TL, taahhütsüz olması denemeniz için bir sebeptir başka hiç bir iss taahhütsüz hizmet vermezken turknet verebiliyorsa bu verdiği hizmete güvendiğini gösterir, başkalarının yaşadığı sorun sizin de yaşayacağınız anlamına gelmez, denemekten zarar gelmez abone olun memnun kalırsanız devam edersiniz kalmazsanız iptal ettirirsiniz.

Aşağıdaki linkten de alabileceğiniz hızı görebilirsiniz.

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Re: Ynt: En iyi internet tarifesi önerileriniz.

Kapadokya' Alıntı:
Turkneti deneyin, 150GB AKN+1000 dakika her yöne telefon 60 TL, taahhütsüz olması denemeniz için bir sebeptir başka hiç bir iss taahhütsüz hizmet vermezken turknet verebiliyorsa bu verdiği hizmete güvendiğini gösterir, başkalarının yaşadığı sorun sizin de yaşayacağınız anlamına gelmez, denemekten zarar gelmez abone olun memnun kalırsanız devam edersiniz kalmazsanız iptal ettirirsiniz.

Bende 1 ay denemek için üyelik işlemlerini başlatmayı düşünüyorum. memnun kalırsam devam edeceğim. bazı bölgelerde hızın en yüksek verilmesi ve adil kullanımı kaldırma taahhütleri var.

Kablonet varsa bulunduğun yerde bundan iyisi yok. Tütknet için kullanan komşuların varsa sormadan bulaşma memnun kalanı çok az.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barikat' Alıntı:
Kapadokya' Alıntı:

Bende 1 ay denemek için üyelik işlemlerini başlatmayı düşünüyorum. memnun kalırsam devam edeceğim. bazı bölgelerde hızın en yüksek verilmesi ve adil kullanımı kaldırma taahhütleri var.
Hocam kullandıktan sonra yorum yazabilirmisiniz .

Arkadaşlar turkneti deneyin memnun kalmazsanız iptal ettirirsiniz, kaybedeceğiniz bir şey yok taahhüt yok.

fiber internet yoksa gerisine takılmaya gerek yok hocam. adsl olduktan sonra kağıt üstünde görünen hız ve kotalar pratikte yok. 16 mbps görünen ttnet adsl abonesiyken görebildiğim 3 oldu. şimdi superonline fiber kullanıyorum, sözleşmem 25 mbps, bazen üzerine de çıkabiliyor.

türknet kullanın. kafanız rahat olsun. 150 gb akn şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. yazları ise 350 gb akn verdi bana.
hocam 100 mbps a kadar sınırsız hız. zaten bitiremezsin kolay kolay. ben tv den gecelere kadar youtube açıyorum. netflix kullanıyorum(özel ama) buna rağmen bitmiyor ayda 150 gb akn.

sinema paketi gibi bişey kullanacaksan çok ideal. bulunduğun bölgede hız sorunu yoksa en ideali hatta. yılda herhangi 4 ay 50 gb kota isteme hakkı da bedava.

Son düzenleme:
Alt yapı varsa Süperonline fiber tabii ki.
25 mb (50 gb akk - aşılma durumunda 16 mb düşüyor)
Turkcell tv plus aile paketi
64.90

1-2 hafta oluyor TTNET aldım.
Fiber 35 Mbit
AKK 100 GB
Kota aşımı sonrası 16 MBit
Fiyatı: Aylık 69 TL.

Ben yaklaşık 1 senedir Türksatın internetini kullanıyorum ve çok memnunum. 5o mbs + 250gb akn + kablolu tv = 82 TL 24 ay taahhütlü aldım ve ilk 3 ay bedava kullandım hız 47 mbs'nin altına düşmüyor hiç. Bir arıza yaşadığınızda da maksimum 6 saat içinde giderilecektir dediler ve bir kere problem yaşadım 1 saat içinde eve gelip düzelttiler. Kesinlikle tavsiye ederim.

ben çok araştırdım zamanında sonunda vodafone.net e abone oldum 1,5 senedir sıkıntı yok. ttnet altyapısını kullanıyor ama ttnet gibi saçma sapan fazla fatura vs yok

2 yıldır sıkıntısız vodafone kullanıyordum. taahhütüm bitiyor ve vodafone 24 mbps 50 gb akn yi 79 tl teklif ediyor. fiyat bana çok geldi.Değiştirmeyi düşünüyorum. Ayrıca TTnetten aradılar, onlar "Bizim internet için 1. portu, Diğer firmalar için 2. ve 3. portu kullanıyoruz. Bu yüzden aynı şartlarda bizim hızım daha yüksek oluyor." dediler bunun aslı var mıdır.

Ben de kablonete geçmeyi düşünüyordum. Adamlar zaten bu yaz tüm sokağa altyapıyı kurdular. Binalara internet verdiler. Önceki taahhütümün bitmesini bekliyordum. Dün gidip başvuru yaptım, binanıza altyapı çekilmemiş bunun için site yöneticisinin izni lazım dedi. Yöneticiye sordum olayı(bu arada site dediğim yanyana iki blok ve diğer bloğa altyapı kurulmuş) onun söylediği;
Bizim binaya kurmak istediler altyapıyı katları deleceklermiş izin vermedim dedi. Yan bina nasıl aldı dediğimde onların yok dışardan vermişler binanın içini delmemişler falan dedi. Adama dedim o zaman yarın kurulum için gelecekler öğleden sonra buralarda mısın? Buralardayım dedi. Bugün kurulum için geldiler adam yok ortalarda... Gelen görevlilere söyledim yarın gelin diye. Yönetici izin vermezse kurulum yapamayacağız yani.

Geri