En hesaplı sabit hat tarifesi hangisi

Kodla Büyü

agazi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar malum internet için sabit telefon almak şart. kullanmıyoruz ama her ay aşağı yukarı 20 tl ücret ödüyoruz.bugun daha ucuz tarifeler oldugunu duydum sizin kullandıgınız tarifeler(hesaplı,standart vb.) hangisi ve ne kadar ödüyorsunuz.görüşlerinizi bekliyorum..

the_korsan evet hocam en hesaplısı o görülüyor ama aşagıdaki
Aylık Ücretsiz Görüşme Tutarı 12tl diyor oda dahilmi degil mi onu çıkaramadım..

12 tl lik görüşmenin açıklaması olarak

"[1] HesaplıHATT ve YazlıkHATT'ta geçerlidir.Ücretsiz görüşme tutarı Sayısal Santrallarda haftanın her günü 22:00 - 07:00 arasında şebeke içi iliçi ve illerarası aramalarda, Detay Alınamayan Kırsal Santrallarda ise tüm gün ve tüm yönlere doğru yapılan aramalarda kullanılabilecektir. HesaplıHATT'ta ilgili ay içerisinde kullanılmayan ücretsiz görüşme tutarı takip eden aylarda, YazlıkHATT'ta ise aynı yıl içerisinde kullanılamayan ücretsiz görüşme tutarı takip eden yıllarda kullanılamaz."

buna göre (12 liralık ücretsiz konuşma dahil) sabit ücret sadece 9,33 lira

hesaplı hat toplam aylık 22 tl falan yapıyor o zaman.
en hesaplısı standart hat o zaman 14.83 tl.+ konuşma ücreti.(tabi konuşursam)

hocam yanlış anlamışınız. 9 lira ödüyorsunuz, 22 tl lik konuşuyorsunz. sadece 12 liralık ücretsiz kısmı açıklama da belirtilen saatlerde konuşabiliyorsunuz

the_korsan' Alıntı:
hocam yanlış anlamışınız. 9 lira ödüyorsunuz, 22 tl lik konuşuyorsunz. sadece 12 liralık ücretsiz kısmı açıklama da belirtilen saatlerde konuşabiliyorsunuz
daha devam ediyormu
12 TL lık ücretsiz konuşma hangi saatlerde ben bir türlü bulamadım ???????????

the_korsan' Alıntı:
12 tl lik görüşmenin açıklaması olarak

"[1] HesaplıHATT ve YazlıkHATT'ta geçerlidir.Ücretsiz görüşme tutarı Sayısal Santrallarda haftanın her günü 22:00 - 07:00 arasında şebeke içi iliçi ve illerarası aramalarda, Detay Alınamayan Kırsal Santrallarda ise tüm gün ve tüm yönlere doğru yapılan aramalarda kullanılabilecektir. HesaplıHATT'ta ilgili ay içerisinde kullanılmayan ücretsiz görüşme tutarı takip eden aylarda, YazlıkHATT'ta ise aynı yıl içerisinde kullanılamayan ücretsiz görüşme tutarı takip eden yıllarda kullanılamaz."

buna göre (12 liralık ücretsiz konuşma dahil) sabit ücret sadece 9,33 lira

Arkadaşlar TTM Telekom sabit hat ücreti almıyor,telefon görüşmelerinizi %71'e kadar daha ekonomik hale getiriyor,yüksek ses kalitesi sunuyor ve daha birçok avantajı sizlere sunuyor sitesine girip incelemenizi tavsiye ederim..
www.ttmtelekom.com.tr

Geri