EN ÇOK SEVDİĞİNİZ DİZİ HANGİSİ?

Kodla Büyü

EN ÇOK SEVDİĞİNİZ DİZİ HANGİSİ?

• KURTLAR VADİSİ PUSU

Oy: 14 16.3%
  • EZEL

Oy: 16 18.6%
  • ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

Oy: 18 20.9%
  • AŞK VE CEZA

Oy: 1 1.2%
  • YAHŞİ CAZİBE

Oy: 19 22.1%
  • ÇOCUKLAR DUYMASIN

Oy: 5 5.8%
  • DİĞER

Oy: 13 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
ben tv izlemiyorum lost, prison break, 24 izledim en son. Arada how i met your mother eğlenmek için ve diğer guzel filmleri izliyorum tv yi vakit kaybı olarak görüyrm açıkcası bu dizileri izlemeye baslayınca tv de izleyecek bir sey bulamıyorsuuz zaten.Bi bayan olarak söyluyorum spor programları bile bu dizilerden guzel :)

dün gece "the walking dead" i izledim sanırım devamda edeceğim bide yabancı dizler neden yok bu ankette

Artık Türk dizilerini izlemiyorum. Daha kaliteli yabancı dizileri izliyorum.
Big Bang Theory
Chuck
How I Met Your Mother
Two And A Half Men
,
Tavsiye ederim.

yıllarca lost izledim ne oldu finalde herşey havada kaldı. artık sonu başı olan sıradan türk dizisi izliyorum :)))

Yabancı dizilerde çok iyi
Supernatural
Gossip Girl
How i meet your mother
Desperate Housewives

"Yahşi Cazibe"
Yabancıda "Prison Break" üstüne tanımam. Hiçbir dizi (Lost dahil) ya da filmde onun tadını bulamadım, bundan sonra da o kadar iyisini bulabileceğime inanmıyorum. Sanki her bölümü ayrı bir filmdi!!!

Avatar, Ben 10 , Klon Savaşları ve hatta Bakuganı bile bu dizilere tercih ederim. Boş vakit geçirmek için bu dizileri en azından başından sonuna kadar sıkılmadan izleyebiliyorum. (20-40 dakika). Anketteki dizileri denk gelirse 2-3 dakikadan fazla izlediğim olmuyor.

iki tane turk dizisi izliyorum.

leyla ile mecnun (kesinlikle tavsiye)
yerden yüksek

behzat ç. mükemmellllllllllll ötesi. film olarakta tatar ramazan. üniversitede bölüm başkanımız filme ses ekleme projesi verdi. biz tatar ramazanı dublaj yapalım dedik. hocamız kesinlikle olmaz dedi. klasik başyapıt dedi film için bizde desperado yu dublaj yaptık.

Açık ara "Fatmagül'ün suçu ne?" Kalitesi ayrıntılarda gizli. Bence inanılmaz bir cast başarısı ile her oyuncu rolüne cuk oturmuş. Hiç biri eğreti durmuyor. Gözümü ayıramıyorum. "Öyle bir geçer zamanki" de çok emek var.
Tabi bi de House var :)

kesinlikle türk dizileri berbat geniş aile iyiydi ama şu cevahirin aşh muhabbetleri baydı artık yabancılardan ve eskilerden devam eden supernatural herzaman favorim yenilerden tabiki spartacus ve shameless mükemmel

behzat ç. derim başka bir şey demem.
hele 30 bölümü izlemeyen varsa izlesin, izlettirsin. belki bu bölümden sonra diziyi bile yayından kaldırabilirler, öyle deşmişler bazı konuları.

çocuklar duymasını seçeneklere koymuşsun , muhteşem yüzyılı koymamışsın helal valla... :-1:

Geri